| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kontrol Davranış Türleri

birçok kişi sağlıklı nedenlerden dolayı meşgul için kendisi davranışını kontrol kesinlikle kötü niyetli olarak kabul edilemez . Diye ablasına almaya devam ediyor Örneğin , ebeveynler onlara sonuçlarını öğretmek , onlar bu hafta ona bir ödenek vermez bir çocuk anlatacağım . Bir kişi sürekli başkalarının kişisel sınırlarını yok sayar ve ona kendi yolunu almak mantıksız talepleri yaptığında ancak ,davranış taciz olarak tespit edilebilir . Çekilme

eşi geç çalışmalarıertesi sabaha kadar onunla konuşmayı reddediyor ve onu mümkün olduğunca görmezden eve geldiğini rahatsız olan bir koca .
Öfke

ilişkisinde güvensiz bir kıskanç kız , bir uyum, onun erkek arkadaşı masum öfkesi diğer kadın ile sosyalleşme onu tutacak umuduyla başka bir kızla konuşurken görür her zaman atar .

Şiddet

bir ablası genç kardeş ödüllü çin bebek sonları veyagenç kız kazak kredi talepleri içine vermeyecektir zamankol onu yumruklar .
aşağılamayı

anne yerine kibarca ona açıklayan --- " o bir serseri gibi görünüyorsun " --- bir etek kızının görünümünü eleştirdi o yaşa uygun değil çünkü ona kıyafet değiştirmek zorunda olduğunu .

talepleri sıkı bir baba 8 yaşındaki oğlu olmadan onun akşam yemeği ile oturmak istemektedir kız olmak sebep verilmemesi olsa bile .
invaziflik

saygısızlık kişisel sınırları için böyle kızının günlüğünü okurken bir anne olarak davranışları ile görüntülenen söylemezse konuşma güvenilmeyen veya kaba sorular soruyor : "Neden böyle bir ayı gibi giyiniyorsun? "

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com