| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | anksiyete Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

Seredyn Nedir

? Seredyn Bu , anksiyete rahatlatmak atak ve uykusuzluk panik niyetiyle BioNeurix Corp tarafından satılan doğal bir ek içinmarka adıdır . Seredyn doğal bileşikler anksiyete belirtilerini yatıştırmaya bilinen , yardım insanlar dinlenmek .
Malzemeler

Seredyn adlı maddeler l - theanine , magnezyum taurinat , niasinamid , tutku çiçeği ve kediotu içerir . L- Theanine yeşil çaydan elde edilen rahatlatıcı bir amino asittir. Magnezyum taurinat esenlik ve sakinlik duygularını artırır . Niasinamid anksiyolitik özelliklere sahip niasin türüdür . Tutku çiçeği uykusuzluk ve anksiyete için bir tedavi olarak uzun bir geçmişi vardır . Kediotubeden ve zihin yatıştırır doğal ve güvenli bir yatıştırıcı.
Dozaj

Seredyn içinönerilen doz , bir ve iki kapsül arasında , alınır günde üç defa için . Senin için doğru olanı doz öğrenmek için Seredyn alma konusunda doktorunuza danışın .

Seredyn Zamanlama anksiyete rahatlama hızlı hareket şeklidir. Aç karnına , Seredyn anti - anksiyete özellikleri yaklaşık 15 dakika içinde çalışmaya başlayabilirsiniz . Tok karnına , etkileri 30 ve 60 dakika arasında görülebilir. Etkileri genellikle dört ila altı saat sürer.
Frequency

Ne kadar sıklıkla bu takviyesi almak gerekir sizin ihtiyaçlarınıza bağlıdır . Bu, zorunlu olarak günlük olarak alınması gerekmez . Sık sık panik atak ya da kronik anksiyete hastası bir kişi , ancak, günlük kullanım düşünebilirsiniz .
Yaş

Seredyn yetişkinler ve gençler için güvenlidir. Ancak , 12yaşın altındaki çocukların bu eki almamalıdır ; bir ebeveyn çocuk doktoru ile önce onu tartışmak gerekir . Ayrıca , 18 yaşın altındaki gençler , sadece bir ebeveynizni ve denetimi ile Seredyn almalıdır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com