| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Hasta olmak Bir kişi yarım hızda korkunç ve fonksiyon hissettirmek için yeterli

Hastalık sırasında elektrolit doldurmak için nasıl . Daha iyi hissetmek için dinlenmek ve kendinize dikkat çekmek için önemlidir . Bir kişi hasta olduğunda (hastalık aşırı kusma veya ishal neden özellikle ) kaybolandeğerli elektrolitlerin yerine özellikle önemlidir . Bunu yapmamak , uzun süreli hastalık ve dehidrasyon neden olabilir . Talimatlar 1 kafein içeren herhangi bir sıvı kaçının


. Sıvı alımı hastalık sırasında gerekli iken , böyle bir kahve ya da çay gibi sıvılar su kaybını arttırabilir . Çay içme ise, kafeinsiz olduğundan emin olun . Bir güzel , kafeinsiz bitki çayı deneyin .
2

bir spor içki yudumlayın . Onlar yeniden hidrat için tasarlanmış ve elektrolitler ile zenginleştirilmiş . Çoğu çocuk doktorları hasta çocuklar için spor içecekleri önermiyorum gibi bu sadece , yetişkinler için tavsiye edilir . Aşırıya kaçmayın . Spor içeceklerişekerler bazen ishal kötüleştirebilir .
3

over- the-counter rehidrasyon çözümleri hakkında eczacınıza danışınız . Bu özel güvenle yeniden hidrat tasarlanmış ve hastalık ve hafif dehidrasyon sırasındavücut doldurmak sıvılardır . O /o bile bir pediatrik rehidrasyon çözüm önerebilir . Sıvıalımının artırılması zaman
4

meyve suları gibi şekerli sıvıların sakınmak . Şekerler kusma ve ishal daha da kötüleştirebilir ve elektrolit hiçbir yararlı miktarda sağlayabilir .
5

su ile elektrolit çözelti tozu bir paket karıştırın ve bu çözümü içecek . Bunlar nedeniyle taşınabilirliği yararlı yanı sıra , aşırı şeker ve yapay renkler gibi şeyleri ihmal onların basit formüller olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com