| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir İnflamasyonlu Karaciğer Cure nasıl

iltihaplı karaciğer tedavisi için, önce bir karaciğer fonksiyon testi olmalıdır . Bu test, karaciğer hasarı boyutunu belirlemek için yapılır. Daha Fazla Talimatları göster
Doktor ihtiyacınız olacak şeyler 1 karaciğer biyopsisi var


. Lokal anestezi altında , ince bir iğne sağ göğüs alt kısmından eklenir ve karaciğerin küçük bir parça çıkarılır. Sonra professionaly mikroskop altında incelenir .
2.

tanıyı belirleyin . Karaciğer , aşırı alkol alımına bağlı iltihaplı ise , o zaman , bir kortikosteroid genellikle tavsiye edilir. Hastalık ileri bir aşamada ise, tedavinin hastanede gerçekleştirilir. Bazı durumlarda , bir karaciğer nakli gereklidir .

Erken aşamalarında ise B vitaminivücutta değiştirilir , böylece doktor, özel bir diyet yerleştirecektir.

> 3 nedeniyle de sarı humma için iltihaplı olabilir . Enflamasyon Bu tür yatak istirahati , hastanede , tuz ve sıvı değiştirme ile tedavi edilebilir. Bir kan transfüzyonu ciddi kanama durumlarında yapılır . Oesophagostomiasisiltihaplı karaciğernedenidir
4

, albendazol ve levamesole ile tedavi. Bazı durumlarda , ameliyatı Porphyria Cutanea TARDA tanısı varsa karaciğer iltihaplı olmasına neden olanparazitler içerir .
5

bağırsak içindenodüller kaldırmak için yapılması gerekmektedir , antimalarya tablet ile tedavigüneşe maruz kalma sınırı ve her zaman alkol kaçının .
6

destekleyici ve semptomatik tedavi ile davranın . Chaparral ( bitkisel ajan advers ) karaciğer iltihabı neden olabilir vetedavi işe yaramazsa ne zaman , bazen karaciğer nakli gereklidir .
7

eğer bir allojenik hematopoetik kök hücre nakli gerekli olabilir Lenfoproliferatif sendromu teşhisi kondu . Kök hücre nakli mümkün olan en erken aşamada yapılmalıdır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com