| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | Ruhsal Hastalık ile başa çıkmak |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Bağımlılık Kişilik Yaşıyorum nasıl

" Bağımlılık kişilik " dış etkilere psikolojik bağımlı olma eğilimindedir insanları tanımlamak için kullanılan bir catch -all terimdir. Uyuşturucu ya da alkol gibi madde bağımlılığı , bağımlılık yapıcı bir kişiliğinen sık belirtisi olmasına rağmen, hemen hemen her şey bağımlısı olmak mümkün . Alışveriş , seks , kumar ve hatta kötü ilişkiler nispeten yaygın bağımlılık vardır . Bir bağımlılık kişilik aşmak zordur , ama bir bağımlılık kişilik yaşamayı öğrenme sıkı çalışma ve özveri ile mümkündür . Talimatlar 1. bağımlılık bilin


. Bazı insanlar kolayca başka bir bağımlılığı ticaret rağmen , en bağımlılık kişilikleri doğal bir veya birkaç belirli faaliyetleri için çizilir . Bağımlılık haline gelmiştir faaliyetleri belirlemek için kendi davranışlarını izlemek .
2

bağımlılık için poz sınırlayın . Tamamen böyle hayattan İnternet tarama veya alışveriş gibi faaliyetler kaldırmak zor veya imkansız olabilir . Bunun yerine , her oturumunuzunluğunu izlemek , ya daalışveriş merkezi girmeden önce ziyaret edecek hangi belirli dükkanlar karar için web tarayıcınızda bir zamanlayıcı programı yükleyin . Alkol ya da uyuşturucu gibi bağımlılık yapan maddeler , tamamen ev çıkarılmalıdır .
3

dış yardım askere . Bir bağımlılık kişiliközelliklerinden biri bağımlılık davranışını haklı ya da rasyonalizedoğal yeteneğidir. Bir arkadaş veya akraba , davranışınızı izlemek yardım çekme yoluyla konuşmak , zayıflık anlarında dikkatinizi dağıtabilir ya da sadece sempatik bir kulak sunabilir . Eğer büyük olasılıkla istediğiniz şeyi vererek içine destek kişiyi işlemek için çalışacağım gibi , önceden zemin kurallar belirleyin .
4

normal konfor bölgesi dışında adımafırsatı. Tanım olarak , bağımlılık davranışı tekrarlayan kalıpları vardır . Bir bağımlılık besleme meşgul olduğunuzda , yaşamıngeri kalanı geçmek için izin vardır. Yeni arkadaşlar , deneyimleri ve durumları ararlar. Yeni faaliyetler deneyin . Bir tatile çık . Bilerek bağımlılıksancıları sırasında eksikşeyler kendinizi maruz .
5

yeni bağımlılığı için tetikte olun . Eğer doğal olarak belirli alışkanlıkları doğru çekilmek olsa o artık mevcut olmadığını , benzer ya da çok farklı yeni alışkanlıkları da ikame edebilir. Eğer herhangi bir yeni aktivite harcamakzaman orta etkin adımlar atın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]