| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Paranoid Şizofreni belirtileri

Paranoid şizofrenikurban gerçeklikle bağlarını kaybetmekte bir ruhsal bozukluktur . O , halüsinasyon var olmayan şeyleri görmek , ve gerçekte var olmayan şeyler hakkında sanrılar , kavramları olacaktır . Paranoid şizofreni 30'lu yaşlardaki gençler insanlara oluşabilir . Paranoid şizofreni sanrılar

İnsanlar insanlar inanmak eğilimindedir " onlardan sonra . " Örneğin, yaygın bir semptom onlardevlet ya da birileri onları öldürmek istiyor inanmak eğiliminde olmasıdır . Ayrıca , paranoid şizofreni olan insanlar megolomanlık sahip olma eğilimindedir . Gibi sesler gibi
Halüsinasyonlar

İşitme sesler , paranoid şizofreni olan kişilerde yaygındır. Genellikle bu seslerkişi hakkında şeyleri aşağılamak demek ya da .
İntihar Düşünceleri

Düşünmek ya da yapmak istemediğiniz şeyleri yapmak için onları komuta edecek intihar girişiminde paranoid şizofreni olan kişilerde sık görülen bir belirtisidir .
Diğer belirtileri

öfke , anksiyete , sosyal mesafe ve çatışmacı davranış çakmaları daha da eşlik belirtileri nelerdir paranoid şizofreni olan kişilerde ciddi olanları .
bilinen bir nedenidirdurum için orada

rağmen Nedenleri , aileleri onunla insanlar birden fazla dava var eğilimindedir . Paranoid şizofreni genellikle ilaç ve tedavinin bir dizi ile tedavi edilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]