|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni
Sağlığı ve Hastalıkları

Ego Teorisi Alter

Alter Ego teorisi yatırımcıların bir şirketin borçları için mali sorumlusahibini tutamayacak bildirenlimited fıkra , karşı koruma sağlar . Teorisi yatırımcıların büyük bir kaybı ve buna iflasdurumundaşirket sahibinin kişisel varlıklarını iddia sağlar . Limited

limitet fıkra ego teorisini değiştirmek için esastır . Limitedişletme iflas gidersesahibinin kişisel varlıklarını iddia edemez demektir . Sen sadecesahibinin kişisel varlıkları ,iş varlıklarına iddia edilebilir .
Varlık Koruma

sahibi bir limited şirket ( LLC ) kaydeder ve yapar varsayalım bir küçük yatırım - az 1.000 $ , söylüyorlar . SonraLLC bir zarar doğurur ve iflas beyan eder. Limitet fıkrasahibinin kişisel varlıklarını korur. Diğer yatırımcılar sadece kendi sermaye yatırımı kurtarmak içiniş varlıklarını satabilir .
Other Side
p Amayatırımcılarsahibinin faaliyet olduğunu kanıtlamak varsayalım kişisel bazdaLLC . Böyle bir kanıtlimitet fıkra bir son anlamına gelir .
Tam Kişisel Sorumluluk

LLC yatırımcılar tam kişisel sorumluluk iddia eden bir dilekçe olabilir . Böyle bir mahkeme kararıyatırımcıların sahibininkişisel varlıkları iddiayetkisi verir . Adalet
A Matter

Yatırımcılarkişisel varlıklarını iddia ve onların yatırımlarını alabilirsiniz ' değerinde .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]