| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Kardiyovasküler Hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Kronik Venöz Yetmezlik Belirtileri

damarlar içinde vanalar artık düzgün çalışmayabilir zaman Venöz yetmezlik oluşur . Bu kan onlara baskı koyarak ,damarlarında havuzu sağlar . Birçok belirtiler kronik venöz yetmezlik ile ilişkilidir .

Kalbe kan akışını yönlendirmek içinvenöz vanalaryetersizlik şişlik , bacak şişmesivenlerde kan göllenmesi sonucu yol açabilir .
Renk değişikliği

nedeniyle kronik venöz yetmezlik şişlik ciddi vakalarda , küçük kan damarlarıderi rengi kırmızımsı - kahverengi bakmak için neden patlayabilir.
kronik Venöz ülserler

venöz ülserler durağanlık deri rengi kısımlarında meydana gelebilir. Bu ülserler bir koku olabilir cerahatli akıntı ile açık yaralar vardır.
Ağrıları

Kronik venöz yetmezlik bir ağrım da dahil olmak üzere , ağrı değişen derecelerde yol açabilir ya duygu zonklama . Bacakları da ağır veya yorgun hissedebilirsiniz . Ordubozanı
Görünüş

bazı insanlar büyük olabilir rağmen Kronik venöz yetmezlik , her zaman görünür varis eşlik etmez , sadececilt yüzeyinin altında görebilir sarmal damarlar . Örümcek damarlarcilt üzerinde az mor çizgiler olarak görünür.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com