| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Chlamydia |

Sağlığı ve Hastalıkları

Chlamydia nasıl ayırt

Chlamydia bir bakteri bazlı cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır. Bu makaleyi okuduktan nasıl bu STD belirlemek için size öğretecektir . Talimatlar
1

test alın . Tüm çok sık , çok geç olana kadar klamidya herhangi bir belirti sergilemek değildir, bu yüzden onu tanımlamak içintek yolu bunun için test alma gereğidir. Kadın ve erkek olguların % 80 ,% 70 , enfekte hastalar hiçbir belirti sahip bildirdi ve bunun için test aldığımda sadece bu konuda öğrendim . Eğer birden fazla seks partneri varsa , size düzenli olarak test olması tavsiye edilir . Belirli bir zaman dilimi içinde test almak için gereken zamanmiktarı sadece kaç tane ortakları bağlıdır .
2.

yaşıyorsanız herhangi ağrıları dikkat edin. Kadınlarda ,alt karın ağrıları olacak , ve aynı zamanda idrar yaparken şiddetli yanma hissi olabilir . Klamidya ile enfekte eğer Erkekler tipik olarak karın ağrısı yok , ancak onlar yoğun ağrı ve idrar sırasında yanma olur . Eğer ağrı , iltihap veya başka bir rahatsızlık İdrar yaparken fark başlarsanız , size klamidya ile enfekte olup olmadığını belirlemek için derhal bir doktora tavsiye edilir .
3

genital dikkat . Onlar klamidya ile enfekte olduğunda diğer belirtileri ile birlikte , kadınlar genelliklevajinadan akıntı ve kötü koku var . Klamidya ile enfekte Erkekler genellikle kendi testislerde kendi genital bölge ve deneyim acı bir akıntı var. Bu tür belirtiler fark başlattığınızda,enfeksiyon kötüleşir önce hemen bir doktora tavsiye edilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]