| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Chlamydia |

Sağlığı ve Hastalıkları

Nasıl bir Chlamydia Testi için Hazırlanır

Eğer bel soğukluğu olduğunu düşünüyorsanız , hemen test almak için önemlidir . Artık bir klamidya enfeksiyonu ciddi komplikasyonlara yakalanmariskidaha fazla , tedavi olmadan gider. Eğer planlanan klamidya testi varsa, hazırlamak için yapmanız gereken birkaç şey vardır . Talimatlar
1

ne olacağını bilin Chlamydia Testi için hazırlayın . Bu sinirlilik vetest prosedürü endişelerini azaltmaya yardımcı olacaktır . Klamidya testi idrar örneği iledoktora sağlayan veyadoktorunuz vajina veya **** bir bez almak için izin ya da yapılır .
2.

test öncesi klamidya kadar okuyun . Çoğu insanlar ne olup bittiğini bilmiyorum zaman daha çaresiz hissediyorum. Bilgi ile kendinizi silahlanarak, kendinizi güçlü hissetmek için yardımcı olabilir .
Size manevi desteğe ihtiyacınız olacak düşünüyorsanız 3

seninle gitmek birine sor . ( Bunları istediğiniz sürece) Bu kişi sizinle birliktesınav salonunda gelmek zorunda değildir . Ancak, genellikle test bittiğinde yakın dayanmak için tanıdık bir kişi olduğunu biliyorum yardımcı olur .
4

idrar tabanlı klamidya testi önce 2 saat minimum idrar kaçının. Eğerdoktorun ofisine geldiğinizde bu idrara edememek şansınızı artıracaktır . Ayrıca uzun yolu örnekhacminin artırılması doğru gidecek .
5

testinde önce en az bir gün için douches ve vajinal kremler kaçınarak bir çubukla tabanlı klamidya testi için hazırlayın . Budoktor toplayannumuneninbütünlüğünü korumaya yardımcı olacaktır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]