| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | artrit |

Sağlığı ve Hastalıkları

Enbrel'in Saklama Talimatları

Enbrel şiddetli artrit , ankilozan spondilit ve diğer ilgili koşullarına orta tedavisi için formüle bir reçeteli ilaç. Ilaç seyahat ederken de dahil olmak üzere , normal bir programa göre alınmalıdır. Enbrel etkinliğini maksimize etmek doğru saklanmalıdır . Depolama ve Enbrel'in

Enbrel'i kullanma koruyucu olmadan formüle edilmiştir . Tek kullanımlık doldurulmuş şırıngalar , önceden doldurulmuş tek kullanımlık otomatik enjektörler ve çok kullanımlı şişeleri : Bu üç konfigürasyonları mevcuttur . Enbrel çocuklarınulaşamayacağı saklanmalıdır . İğne kalkan bir enjeksiyon yönetmek için hazır olana kadarbuzdolabında . Yerde

Mağaza Enbrel'i kalır ve F 36-46 derece veya 2 ila 8 derece C Enbrel'i donma asla bir sıcaklıkta muhafaza edilmelidir . Enbrel'in ışıktan korumak için orijinal karton saklanmalıdır . Enbrel bir enjeksiyon uygulamadan önce 15-30 dakika boyunca ısınmasına izin verin. Bir Enbrel'in iğne veya otomatik enjektör tekrarlamak asla .

Kullanılmış Enbrel'in enjektörler ve şırıngalar gibi kullanılan kahve gibi bir delinme geçirmez konteyner , saklanmalıdır plastik bir kapak ile yapabilirsiniz. Açıkçasıkabı etiket ve çocuklarınulaşamayacağı yerlerdemuhafaza edin. Düzenli çöp veyageri dönüşüm konteyner kullanılan enjektörler ve iğneler atmayın .

Siz seyahat ederken yanınızda bir kaynağı taşımak gerekebilir anlamına gelir , Enbrel ile düzenli olarak kalmalıdır . Bağlı orijinal etiket ile açıkça işaretlenmiş paketinde Enbrel tutun. Ayrıca ilaç ve diyez için ihtiyacını belirten bir doktor bir not taşımak olabilir . Bubble wrap Enbrel'i sarın ve buz dolu bir seyahat soğutucu içine paketi . Soğutucu bir termometre yerleştirin ve periyodik olarak kontrol edin . Gerektiğinde buz ekleyin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com