| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Diş Sağlığı | toothaches |

Sağlığı ve Hastalıkları

Diş ağrısı Cure nasıl

böyle gevşek dolgular , kırık diş veya diş çürümesi gibi diş ağrısının birçok nedeni vardır . Sizin diş ağrısı gibidiş hatta diş eti hastalığı bir enfeksiyon gibi ciddi bir sorun , birişareti olabilir . Bu nedenle , size dişlerle rahatsızlık yaşıyorsanız, bir diş hekimine gerekir . Ancak, diş hekiminiz appointment.These yöntemler uygun diş bakımı için herhangi bir yerini tutamaz ve Sen
1 tatlı kaşığı ihtiyacınız olacakpain.Things nedenini tedavi etmek olası değildir önceağrıyı hafifletmek için deneyebilirsiniz . tuz
Kekik yağı veya karanfil yağının
Vanilya veya Diş
sarımsak Pamuk ball
Buz
1 karanfil
badem ekstresi
Daha Talimatları Göster
ipi
1

ipi dikkatlice ve yavaşça dişlerinizin arasına . Ağrı hale dişlerin ikisi arasında açılmış olan gıda neden olabilir .
2

ılık su ile ağzınızı çalkalayın . Ağzını iyice durulanır böylece ağzınızdasuyun etrafında homoseksüel . Bu aynı zamanda
3

. Size acı verebilir sıkışan enkaz ücretsiz yardımcı 1 çay kaşığı karıştırın olacaktır . ılık bir bardak su ile tuz , sonra durulayın ve bu çözüm ile gargara yapın. İşiniz bittiğindetuzlu su dışarı tükürmek .
4

sarımsak bir parça Crush veağrıyı hafifletmek içinetkilenen dişin karşı tutun . Alternatif olarak,dişin yanında ağzınızda yerde bir parça soğan kullanabilirsiniz .
5

diştekiağrıyı uyuşturmak için buz emme çalışın . Buz sadece daha ağrıya neden olursa , o buzlu çay ve smoothies gibi soğuk maddeler , yeme ve içme kaçının . Bu yardımcı olmazsa,ağrıyı azaltmak için her günbuz üzerinde birkaç kez emmek .
6

hava, diş ağrısı zarar eğer ağzını mümkün olduğunca kapalı tutun . Bu genelliklediş boşlukları ile durumdur .
7

kekik yağı , karanfil yağı ya da bir pamuk ile ıslatın ve etkilenen diş karşı koydu. Bu yağlar bazen diş ağrısı azaltmak için kullanılır . Bu yağlar etkili görünmüyor yoksa, vanilya ya da bunun yerine badem özü ilepamuk ıslatın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]