| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Diş Sağlığı | toothaches |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bilgelik Diş Ağrı nasıl durdurulur

sağlıklı yirmilik dişleri genellikle ağrı muazzam bir neden yok iken Bizim yirmilik dişler genellikle 17 ve 21yaşları arasında ortaya çıkmaya başlar , onlar rahatsız edici olabilir . Neyse ki , sen Topikal uyuşturma ajan
sakız
ihtiyacınız olacak sizin yirmilik diş pain.Things durdurmaya yardım etmek için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır Water
Tuz
asetaminofen

göster Daha Talimatları sabit veya şiddetli ağrı yaşarsanız 1

diş hekimi ile randevu olun
. Bir kaç gün sonra çökmek değil Şiddetli ağrı veya ağrı , diş hekiminiz farkında olması gereken bir ciddi bir soruna işaret edebilir . Acın bu basit tedavilere yanıt vermezse , en kısa sürede bir randevu .
2

ağrısı yaşıyorsanıztarafında sakız deneyin. Sakız hafifçeağrılı alana masaj ve bazı geçici rahatlama sağlayabilir .
3

topikal uyuşturma aracı kullanın . Sözlü uyuşturan ilaçlar çoğu eczaneler , indirim mağazalar ve süpermarketler over- the-counter satın alınabilir . Sadece bir seferde en fazla 30 dakika boyuncasiteyi uyuşturmak içinetkilenen bölgeye küçük bir miktar uygulanır .
4

sıcak tuzlu su durulama sahipsiniz . Sıcak tuzlu su ilaçlarınkullanımı olmadan ılımlı yirmilik diş ağrısı hafifletmek yardımcı olacaktır . Sadece 30 saniye ve tükürmek için ağzınızdaçözüm homoseksüel . Tuzlu su yutmak için dikkatli olun .
5

kullan over - the-counter ağrı kesiciler . Asetaminofen gelişmekte olan yirmi yaş dişleri ile ilişkiliağrıyı azaltmaya yardımcı olur. Ağrı kesici paket üzerindedozajı ve yönergeleri izleyin veşişe üzerinde etiketli herhangi bir uyarı yakın ilgi . Eğer diğer tıbbi koşulları veya diğer ilaçlar alıyorsanız , zararlı ilaç etkileşimleri önlemek için herhangi bir over - the-counter ilaç almadan önce doktorunuza danışın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]