| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Diş Sağlığı | toothaches |

Sağlığı ve Hastalıkları

Soğuk ile Diş ağrısı Ağrı Tahriş nasıl durdurulur

toothaches hiç eğlenceli. Bazı gıdalar , bazı içeceklerin hatta sadece soğuk hava gibi - Eğer dişiniz varsa ve bu sizin ağzına bir şeyağrıyı görünüyor . Diş ağrısı daha kötüsü , bir soğuk algınlığı veya sinüs enfeksiyonu geçiriyor zarar kılan bir şey . Ağrı dayanılmaz oldukça yakın alabilirsiniz , ve gerçekten bir diş hekimine görmelisiniz . Kendi üzerinde bir soğuk tahriş diş ağrısı tedavi etmek istiyorsanız Ancak,

Tea bagCold medicineHydrogen peroxideWarm su
ihtiyacınız olacak bazı basit ev remedies.Things kullanabilirsiniz > 1

Tylenol PM gibi bazı soğuk ve sinüs ilacı veya bir diş ağrısı olacak daha senin soğuk tedavi olasılığı daha yüksek Dayquil.You'll . Bu uzakta tümdiş ağrısı ağrı çekmek , ama mutlaka yardımcı olacaktır dişlerinizi rahatsız edicisoğuk azaltarak olmaz .
2

çay poşeti ıslatın . O sırılsıklam ve ıslak damlayan olsun, ama bazı sıcak su altında çalıştırmak etmeyin . Ağzını aç ve soğuktan ağrıyan dişlerin üzerine yerleştirin . Sendişlerde küçük bir baskı , ama açıkçay poşeti kesmeyen emin olabilirsiniz ; iyi tadı olmaz veçay taneleri ağzınızdan dışarı almak kolay olmayacak .
3

su iyi biraz hidrojen peroksit küçük bir miktar karıştırın . Bu potansiyel olarak tehlikeli olabilir gibi , Yutmuyorum . 30 ila 45 saniye boyunca ağzınızda çevresinde homoseksüel . Her yemekten veya üç kez bir gün sonra , birkaç gün bir süre içinde bunu yapın . Buenfeksiyon kurtulmak yardımcı olacaktır .
4

Soğuk algınlığı rahatsız diş ağrısı ağrı için yapılan kullanın uyuşturma jel . Acıyordişinçevresinde , ağzınızda bazı boğaz - boğaz spreyi. Bu sizin diş etleri uyuşturmak veağrıyı hafifletecektir. Spreyi uyuşturma da sinüslerinizi temizlemek ve boğaz ağrısıağrı bastırmak için yardımcı olacaktır . Etrafında uyuşturma jel yayılması ve aynı zamandaağrıyı geçici olarak yardımcı hafifletmek olacaktır diş ve diş eti çizgisinin üzerinde .
5

Evinizde bir nemlendirici kullanın veya sıcak subuharı soluyun . Çok sıcak ise ,buhar yanı sıra sıcak olacak , çünkü olsa ,suya doğrudan yüzünü sopa etmeyin ve zarar edecek . Ama sıcak hava sindirerek ağzınızı , yanı sıra boğaz ve burun pasajlar yatıştırmaya olacaktır . Bu diş ağrısı hafifletmek ve soğuktanenfeksiyonu öldürmek yardımcı olabilir.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]