| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | Otlar Alternatif Tıp |

Sağlığı ve Hastalıkları

Ganoderma Lucidum Faydaları

ot Ganoderma lucidumMing Hanedanı beri Çin'de kullanılmıştır . Birçok tıbbi faydası vardır , çünkü Çin'de , onlar "üstün ot " olarak Ganoderma bakın . O zamandan beri , Japonya, Kore veABD'den bilim adamları , Ganoderma lucidum üzerinde araştırma yaptık ve onlar Çin'in bulgularını desteklemektedir. Kan Dolaşımı

Ganoderma lucidumkan dahil olmak üzerevücudun birçok yerinde detoks yapabilirsiniz . Kan temizlenmiş olduğunda, kan basıncını düzenler ve kalp hastalığışansını azaltacaktır daha iyi kan dolaşımı neden olacaktır .
Enerji

vücudundetoksifikasyon Ganoderma lucidum davücut daha fazla enerjiye sahip olacağı anlamına gelir , daha iyi uyku ve daha az yorgunluk olacak .
Bağışıklık Sistemi

Ganoderma lucidium adı verilen bir madde içerir bağışıklık sistemini güçlendirmek için kullanılan polisakkaritler . Güçlü bir bağışıklık sistemi ile, hastalığı defetmek için daha olasıdır .
Solunum Sistemi

Ganoderma lucidum bronşitşansı azalacaksolunum sistemini güçlendirir , astım ve diğer akciğer hastalık .
Kanser

Ganoderma lucidum organik germanyum , triterpenler ve polisakkaritler olarak adlandırılan maddeler içerir . Bu maddeler lenfosit ve makrofaj denilen kanserle savaşan hücreleri güçlendirir.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]