| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | Otlar Alternatif Tıp |

Sağlığı ve Hastalıkları

Gerçek Gül Yağı Şifalı Kullanımları

aromatik truetatlı kokusu yağ, aromaterapi uygulamaları popüler bir seçimdir yükseldi. Sakinleştirici koku refahı duygusal yatıştırır ve geri düşünülmektedir . Womens- Homepage.com göre , trueşifa geleneği petrol ilk İngiliz doktor Nicholas Culpeper17. yüzyıl yazılarında ortaya çıkmıştır . Culpeper ,kalp güçlendirilmesi baş ağrısı ve yorgun gözleri yatıştırıcı yanı sıra cilt hastalıkları çeşitli onun sıkılaştırıcı nitelikleri kırmızı gületkilerini kaydetti . Büzücü

Gül yağı cilt kremleri ve yüz maskeleri de dahil edilir .

Gerçek yağ yapımı ve ticari olarak üretilen cilt bakım ürünleri birçok farklı türde kullanılır yükseldi. Gerçek gül uçucu yağı cilt veya cilt hemen hemen her tür için genellikle uygundur . Gerçek bir hücre gençleştirme tonik büzülme ve deride genişlemiş gözenekler, kan damarları ve kılcal sağlamlaştırılmasına yardımcı bir anti- inflamatuar ajan olarak yağ işler yükseldi. Gerçek yağı da bir kuru nem dengesini veya susuz cilt sağlanmasında etkili olduğu düşünülmektedir gül , vekırışıklıkların görünümünü , şişlikleri ve yaşlı cilt yaşlanma geliştirmemize yardımcı olmak için gösterilmiştir .
gerçek gibi doğal maddeler
antiviral Kaliteleri petrol viral enfeksiyonlarla mücadele edebilirsiniz yükseldi.

Rose yağ kimyagerler ve bilim adamları tarafından incelenmiştir ve antiviral aktivitesi ile ilişkili olan çeşitli bileşenler ihtiva ettiği bulunmuştur. Sonuç olarak, gerçek gül yağı , ya da harici olarak uygulandığında Rose Otto, güçlü antiviral koruma temin ettiği düşünülmektedir . Herpes ve bu zona salgınları tedavi etmek için kullanılmıştır zaman Gerçek gül yağı , bazı kişilerde başarı üretti. Her ikisi de doğru yağı ve biberiye yağı gül sık sıkdudak ve ağızdış görünür uçuk üretenherpes simpleks virüsününtedavisi için bitki ve doğa tarafından tavsiye edilmektedir .
Antiseptik gerçek gibi
Antiseptik yağı güneş yanığı deri ağrıyı azaltabilir yükseldi. Gerçek

Şifalı kaliteli yağı antiseptik nitelikleri içerdiği düşünülmektedir yükseldi . Gerçek gül yağıkaydetti antiseptik özelliklericiltyüzeyindeki kesik ve yanıklar iyileşmek yardımcı olabilir . Gerçek gül yağı topikal uygulama temiz yardım ve ağrıya neden olabilir şişmiş kan damarlarını daralma ise küçük yaralar ve cilt sıyrıkları dezenfekte edebilirsiniz. Gerçek yağı da cilt yaralanma veya stres şişlik ve rahatsızlık azaltmak için kompres uygulanabilir gül .
Kısırlık
Gerçek kısırlık dahil olmak üzere masaj yağı davranır birçok koşulları yükseldi.

Bazı bitki ve alternatif tıp uygulayıcıları gerçekkadın üreme sistemi için pozitif şifa faydaları gül yağını inanıyorum . Gerçek bir beş yüzde bir seyrelme uygulama Jojoba yağı gül yağı bazenrahimsağlığını desteklemek ve adres kısırlık sorunları yardımcı olmak için tavsiye edilir . Karışımpelvik bölgeye günde birkaç kez masaj yapılır.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com