|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | Natüropati
Sağlığı ve Hastalıkları

Menopoz belirtileri tahliye Natüropati Nasıl Kullanılır

Birçok kadın menopoz semptomlarını kontrol etmek için aramak ama yapamaz veya geleneksel tıp tedavisi kullanmak istemeyen - ya da kendi bireysel koşulları için daha doğal bir çare istiyorum . Natüropati osteoporoz gibi sıcak basması, depresyon, yorgunluk ve ilgili durumların tedavisi için bir ilaç için alternatifler sunmaktadır. Naturopathy sözde menopoz dahil koşulları çeşitli tedavisinde beslenme , bitkisel takviyeleri vevücudun kendi mekanizmalarını kullanan bir tıp disiplinidir . Daha Fazla Talimatları göster

bir tıp doktoru ya da nöropatik hekime
Erişim ihtiyacınız olacak şeyler vücudunuzun nasıl değiştiğini kendinizi eğitin 1


Menopoz belirtileri tanır ve
efektleriABD Sağlık ve İnsan Hizmetleri Web sitesi ( aşağıda Kaynakları bakınız ) fark edeceksiniz . Tüm kadınlar menopoz belirtileri deneyim ve farklı kadınların farklı derecelerde farklı belirtilerle karşılaşabilirsiniz . Eğer naturopathy ile rahatlatmak için ne belirtiler bileceksiniz ki
2.

kabul ediyorsunuz. Tekrarladığın konuları takip ve osteoporoz, artmış kalp hastalığı riski ve bellek gibi menopozikincil etkileri hakkında bilgi kayıp , o hafifletilebilir veya tedavi ile önlenebilir .
3

refahı değerlendirmek ve sağlık faktörler menopoz isnat edilebilir belirlemek için doktorunuza veya bir naturopathic uygulayıcısı danışın , yerine başka bir durum daha . Tedavi seçeneklerini tartışmak .

4

hormonal değişiklikler karşı , soya veya kırmızı yonca ürünleri gibi orta fiyatlı bitkisel ilaçlar kullanın Doğal Menopoz belirtileri davranın. Tavsiye ve dozlarda için naturopathy bir doktora görünün .
5

bazı semptomlarını rahatlatmak için diyet değiştirin . Böyle " Sağlıklı Menopoz için Eat Well :Düşük Yağ , Yüksek Beslenme Rehberi " gibi kitaplar menopoz kadınlar için optimum beslenme hakkında daha fazla bilgi edinin . ( Aşağıda Kaynakları bakınız )
6

tutmak için yaşam tarzı seçimleri yapın kontrol ve fitness seviyesi en yüksek kolesterol . Diyet yağ kesilmiş ve düzenli aerobik egzersiz yapmak için zaman . Yürüyüş başlamak için harika bir yoldur .
7

masaj , akupunktur , ayak bakımı veya hidroterapi ile fiziksel ve zihinsel stresi azaltın . Bir arkadaş ya da sevk için bir alternatif sağlık merkezi değildir .
8.

Doğal HekimleriDerneği ( aşağıda Kaynakları bakınız)Web sitesinden naturopathy hakkında daha fazla bilgi edinin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]