| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | Natüropati |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Doğal Tıp Uygulayıcı Nasıl Seçilir

Natüropati sözde menopoz pediatrik hastalık koşulları ve beslenme , çevre ve yaşam tarzı yöneterek yaşlanma sorunları tedavi etmek için kullanılır . Doktorlar hastaların sağlığını yönetiminde ortak olurlar. Bireysel ihtiyaçlarını karşılayan bir nöropatik uygulayıcısı bulun. Sarı sayfalar
Daha Talimatını Göster
internet erişimli bilgisayar
ne ihtiyaç Natüropati İhtiyaçlarınız
1 öğrenin


Foto Can öğrenin
hangi faktörler olacak bir Doğal Tıp uygulayıcısı seçmenize yardımcı . Uygulayıcıları hastalarına dinlemek ve bütünsel bağlamda belirtilerini anlamak için daha istekli olduğu düşünülen , çünkü birçok kişi nöropatik bakım ararlar . Eğer
2

nöropatik bakım sadece hastalığın tedavisi ile ilgili olmadığını anlayın içeri şüphe rahat bir doktor seçin - çok sağlık teşviki hakkında. Eğer bir hekim ( aşağıda Kaynakları bakınız ) seçmeden önce alternatif sağlık kitap ve dergilerdenhastanınrolü hakkında bilgi edinin . Eğer sağlıklı , daha doğal bir yaşam tarzı benimseyerek istiyorsanız , o zaman muhtemelen bir nöropatik uygulayıcı ile çalışacak.
3

bütçenizi düşünün . Bir rutin check - up için daha ilk ziyaret için biraz daha fazla ödeme bekliyorlar . Doğal uygulayıcıların ilk ücretleri orta pahalıdır . Doğal Tıp uygulayıcıları bitkisel veya besin takviyeleri yerine reçeteli ilaçlar reçete edebilir , ve bu out-of - cep maliyeti etkileyebilir .

4

topluluk gazete reklamları kontrol ederek bölgenizdeki doktorların bir listesini derlemek , " Doktorlar , Doğal Tıp " veya Doğal HekimleriAmerikan Derneği ( aşağıda Kaynakları bakınız ) içinbiri olarak Web siteleri altındasarı sayfalar .

5

Çağrı veya listenizde e-posta uygulayıcıları ve sağlık hedefleri ve onların eğitim ve yöntemleri hakkında onlarla konuşun. İhtiyaçlarınızı en iyi karşılayanbiri ile randevu .
6

referanslar isteyin . Siz arkadaşlarınızla veya ortakları tavsiyeler almak , ya da mevcut ya da eski hastaların başvuruları için bir naturopatik pratisyen sorabilirsiniz . Alternatif bir tedavi yaşadıysanız insanlarla konuşurken size ne olacağını anlamanıza yardımcı olacaktır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com