| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | alternatif Tıp | Natüropati |

Sağlığı ve Hastalıkları

Gıda alerjileri tedavi için Natüropati Nasıl Kullanılır

Hırıltılı , kramp veya mide bulantısı gıda alerjisi olanlar veba olabilir. Ancak bu belirtiler sözde idare edilebilir ve bağışıklık sistemi sağlık meslek tedavi ve sürekli öz - farkındalık ve öz bakım ile restore . Naturopathy birçok hissediyorum ilaçlar doğal yöntemlerle ve daha az daha fazla güvenerek bozukluklarınınnedenini tedavi etmek misyonu ile ,göreve çok uygun olduğu bir sağlık sistemidir. Bir Doğal Tıp doktor , gıda alerjileri teşhis kökenleri ayırmak ve size denge geri yardımcı deneyebilirsiniz . Daha Fazla Talimatları göster

bütün gıdalardan Hekiminin
Access
erişim gerekir şeyler
1

herhangi bir şüphe onaylayın Gıda alerjileri için test alın
bir allerjist veya Hekiminin görerek bir gıda allerjisi olduğunu . Gıda alerjileri ailende ya da böyle kurdeşen ya da hırıltı gibi belirtiler yaşamış olup olmadığını bilsinler .
2

doktorunuz bir ELISA'yı gerçekleştirmek var . Bu, birçok naturopaths kullandığı bir gıda alerjen değerlendirmedir . Bu antikor seviyelerini test . Gerekirse
3

diyet yemek çıkarılması ve yeniden yerleştirilmesi ile ilgili doktorunuzun yönergeleri izleyerek , alerji belirtilerineden daraltmak için devam edin.

4

sağlığını geliştirmek ve korumak için bir Doğal Tıp uygulayıcısı danışın Natüropati ile Alerjiler tedavi
. Gıda alerjileri iyileşmek ya da zaman içinde yönetilmesi gerekebilir , astım ve bağırsak veya deri hastalıkları gibi uzun süreli belirtiler , üretebilir . Diyet ve yaşam tarzı değişiklikleri ile ilgili doktorunuzun tavsiyelerine uyun . O gıda alerjileri yol açtığı hasarı karşı kullanmak orta fiyatlı vitamin veya besin takviyeleri önerebilir .
5

diyet onları ortadan kaldırarak bilinen gıda alerjenleri tepkiler kaçının. Evde ne yemek bilincinde olun ve bunu yanlışlıkla sahip olmamalıdır bir yemek yemek yok , akşam yemeği sırasında maddeler hakkında sorular sormak emin olun .
6

onarmak için Devam gıda alerjileri damagesini . Optimum bağışıklık sistemi sağlığı için doğal olarak yetiştirilen hayvanlar organik sebze , serbest gezinen et ve süt ürünleri kullanın . Eğer sağlığınızı korumak yardımcı olmak için bir bütün gıdalar yemek kitabı satın alın.
7.

naturopathy veUlusal Kadın Sağlığı KaynaklarıNaturopati sayfasında gıda alerjileri ve diğer koşulları tedavi etmek için kullandığıçeşitli yöntemler hakkında daha fazla bilgi alın Merkezi Web sitesi ( aşağıda Kaynakları bakınız ) .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com