|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Alıntılar sokması | sivrisinek Alıntılar
Sağlığı ve Hastalıkları

Mozzie'yle Alıntılar nasıl durdurulur

da " mozzie " sokması olarak bilinen Sivrisinek ısırıkları ,etkilenen cilt , kaşıntılı , kırmızı ve bazen şişmiş hale gelmesine neden olabilir . Afrika veAmazon yağmur ormanı gibidünyanın belli bölgelerinde , sivrisinekler de sıtma, sarı humma ve dang gibi tehlikeli hastalıklara iletebilir . Onların yumurta üretmek içinçizilmiş kandakiprotein gerekiyor çünkü sadece dişi sivrisineklerin ısırdığını . Eğer önlem alırsak Sivrisinek ısırıkları önlenebilir ve önleme senin yöntemlerini yürüten kapsamlı. Things You Uzun kollu üst
Pantolon
ihtiyacınız olacak Kapalı
ayakkabı
Böcek kovucu Sivrisinek cibinliğin
( isteğe bağlı )
Sitronella mum
Şapka Eğer dışarıda ve bir sivrisinek eğilimli alanda olduğunda Daha Talimatları 1

Kapak maruz kalan cildinizi
göster . Ayaklarının tüm bölümlerini kapsayacak uzun kollu üstler , pantolon ve ayakkabılar giyin . Sizin giysi Tuck yüzden içeri açık renkli giysiler giyin gizlicemozzies için herhangi bir boşluk ya da delik bırakmayın , sivrisinekler ısı - emici için daha koyu giysiler çekti,Travel Doktor göre . Ayrıca şapka takmak .
2

özellikle maruz kaldığı herhangi alanlarda , cildinize bir böcek kovucu uygulayın . Ayrıca yatak çarşafları gibi evinizde giyim ve alanlara bir kovucu uygulayabilirsiniz . Seyahat Doktor sitesi DEET'i --- sivrisinek kovucu etkili olduğu kanıtlanmış bir maddeyi içeren bir kovucu kullanılmasını önerir . Eğer DEET'i kullanmak istemiyorsanız ,
3

yatak odasındaklima açın vepencereleri kapatın limon veya okaliptüs
içeren bir böcek kovucu deneyin. Sivrisinekler sıcak sıcaklıklara çekti, bu nedenlesoğuk hava onları caydırmak olacaktır . Eğer klima yoksa , yatağını kapsayacak şekildetavandan bir sivrisinek yatağı net asmak .
4

Işık citronella mum açık havada oturuyorlar . Onları etkili olabilmesi için Ancak,mum nispeten yakın oturmak gerekiyor .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]