| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | Ruhsal Hastalık ile başa çıkmak |

Sağlığı ve Hastalıkları

Sizin biriktirip Zihniyet kurtulun nasıl

İstifçiliğihastalığa odaklanan televizyon gösterileri ile son zamanlardamedyada ilgi çok kazanmıştır . Herkes onlarıistifleme zihniyet biraz var . Eski giysiler , ilkokuldan kağıtları veya onarmak için gittiğini kırılmış araba atmak zor olabilir . Şeyler üzerinde tutmak istediği bize bir şey var . Aniden şeyler satın almak , ve seven bir kültür evlerimiz önemsiz dolu bu çift . Dağınıklığı ile ilgili bir kaç zor aşk yolu vardır. Bunlar kolay değil , ama onlar özgür olabilir . Talimatlar 1 nostalji dışında öğeleri tutmak olup olmadığını değerlendirin


. Öğeleri bir kişi, yer veya zaman size hatırlatmak olabilir, ama bu şeyler değildir . Öğeyi tutulmasısevgili geri getirmez . Bir öğe belirli bir zaman dilimi içinde dokundu değil ise , buevi terk etmek zorunda olması bir kural yapmaya çalışın .
2

sadaka öğeleri Bağış . Uzak şeyler atma böylece bağışev temizliği dışarıacı bazı alabilir , bir istifleme zihniyet olanlar için çok zor olabilir . Bunu kullanmak yapamıyorsanız , belki başka birisi olabilir . Ayrıca Bağış kendinizi iyi hissetmenizi ve bağışlanan ürünler vergiden düşülebilir yapar .
3

bir şey gelirse , o zaman bir şey dışarı çıkmak gerektiğini katı bir kural olun . Eğer bir kompulsif alışveriş eğer bu şekilde , bir satın alma yapmadan önce iki kere düşünecek . Eğer eve döndüğünüzde bir şey dışarı atılmış gerektiğini biliyorsanız , o başka bir şey geri getirerek vermeyebilir . Şey tamir veya kullanım ötesinde ise
4.

belirleyin . Bir şey kullanışlı olurdu muhtemelen kullanılabilir olması için asla " sadece , " o zaman almaktadır . Kırık aletleri olasılıkla sabit ve tekrar kullanılabilir olacak asla. Aynı şekilde, etrafında var hiç bir proje içinmalzemeler muhtemelen ya , alışmak için gidiyoruz asla. Bunlardan kurtulun .
5

gelecek için satın kaçının . Sadece birgün bir şey kullanmak olabilir, çünkü onunlakirişleri evinizi doldurmak gerektiği anlamına gelmez . Bu sadece daha fazla yığılmayı neden olur . Bunun yerine , dinlenme veileride gerektiğinde ne zaman olursa bu öğeler satın almak için kullanılabilir olacağından emin .
6

her şey için bir yer alarak alanı düzenleyin. Bu uygun bir yerde tüm şeyler var sizin için büyük bir rahatlama olarak gelecektir . Sen bir şeyler bulmak için ve her şeyin nerede olduğunu bilecek mümkün olacaktır . Bustokçu zihniyet tamamen farklı bir zihniyet .
7.

eşyalarınızı öncelik . Önemli ve ayrılmak bazı şeyler vardır ki bazı şeyler olduğunu kabul eder. Bir listesini yapın velisteden sapma yok . Ne tutabilir ve ne gitmek gerekir konusunda gerçekçi olun. Sizin için hayati önem sadece bu şeyler tutun .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com