| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Www.schizophrenia.com göre ,ABD'de yaklaşık 2,2 milyon kişi şizofreni muzdarip

Nasıl Şizofrenik Deal With . Bu hastalıkla yaşamayı olanların çoğu çok yalnız görünüyor ve onlar var olduğudünya hastaları izolatları gibi yapar söylüyorlar . Zamanlarda bir şizofren ile başa çıkmak zor olabilir . Sonuçta, bazen çok zeki, berrak ve tatlı huylu görünüyor olacaktır . Diğer zamanlarda da , öngörülemeyen öfkeli ve paranoyak olabilir . Şizofrenik ile ilgilison derece zor süreci gezinmek yardımcı olacak bazı ipuçları aşağıda listelenmiştir . Talimatlar 1 çevrenizdekiçevre rahat olun


Şizofrenik
ile Nasıl Deal
. Rahatsızlıkkişinin seviyesiyüksek ,daha belirtiler o bilmeden konuşuyor ya da onunla başa hedef sizi vazgeçirmek olabilir , hangi iletecektir . Eğer hem katılıyorum güzel bir alan , oturma veya ayakta , ve yavaş yavaş bir konuşma içine kolaylığı bulun .
2

serin ve sakin olun ve jestleri ajite kaçının. Bir argüman , hiçbir koşulda , inisiye asla hareketleri tehdit ve yapmazlar , sesinizi yükseltmek değil , müdahaleci göz teması tutmayın . Hatırlanması gerekenen önemli şey şizofrenler de , insanlar olmasıdır . Başka kimseye söylemezdim o kişiye şeyler söyleme . Çünkü onların hastalık varsayımlarını veya suçlamalarını yapmayın . Dizisini açın normal bir kişi olarak bunu broş olurdu .
3

onlar kadar getirmek sürece , onların hastalık hakkında konuşmaktan kaçınmak . Birçok şizofrenler zor bir zaman hastalık kabul var . Onlar " normal " hissetmek istiyorum ama aynı zamanda şizofrenidaha karmaşık ruhsal hastalıklardan biri olan yapmak değil sadece . Bu sürekli onu yönetmek için ilaç kalamam şizofreni ve birçok hastaları ile normal bir hayat sürmek zordur . Bu nedenle, kendi iç çemberin ya da tıbbi ekibin dışında kimse ile bu konuda konuşurken kaçının. Onlar ilk önce getirmek sürece Yani , eğer mümkünse ,konu kaçının .
4

normal bir konuşma başlatın . Zihinsel özürlü insanlar da çoğunlukla oldukça akıllı ve konuşmaları tutun , normal geziler almak ve büyük ya da küçük grup ayarlarında katılmak mümkün olduğunu biliyoruz . Birisi onlara yalancı olarak ya da kontrol edemez eylemler için onları suçlamak zaman onlar da biliyor . Dikkate Tüm bu almak sonra, bir konuşma tutarak başarı olmalıdır . Bir bölüm oluşur
5

yardım alın . Sadece eğitimli ruh sağlığı uzmanları gerçekten ne bir şizofrenik ile yapmak için bir bölüm olan anlamak . Birinin halüsinasyonlar gören veya tehdit veya suçlamalarda bir durumda kendinizi bulursanız , onları meşgul değil . Bunun yerine , onların doktor ya da psikiyatrist ya dakişi ile ilgili biraz tecrübe ile bile bir arkadaş veya aile üyelerinden yardım isteyin .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com