| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Paranoid Şizofreni Commit nasıl

Paranoid Şizofrenikişinin sanrıları tipik bir paranoyak doğa işitsel halüsinasyonlar , sahip olduğu şizofreni tipidir. Genellikle , Paranoid şizofrenler de büyüklük sanrıları varsa , ya da kıskançlık veya aşırı dindarlığı içeren diğer bozulmaları göstermektedir . Paranoid şizofrenler onlar yoğun yaşıyorsanız , özellikle eğer böyle bir akut psikotik tatilinde öfke , korku veya anksiyete gibi etkiler , intihar ya da saldırgan davranışlar doğru eğilimi olabilir. Çünkü kendi kendine veya başkalarının yatış şiddetriski şiddetli psikotik atakları sırasında dikkate alınmalıdır . Yatış anksiyetehasta ve diğerleri , yardım için güvenlik sağlayabilir , sanrılar ve psikotik semptomlarda iyileşme , özenle ilaç ayarlamaları , personel ve diğer hastalardan destek izlenir . Çaba Buyatışsonuçlarını iyileştirmek gibi gönüllühastaneye gitmek içinhastayı almak için yapılmalıdır . Talimatlar
1 onların refahı için endişeleri hakkındakişi ile bir tartışma var


Hastaneye Need tartışın ve değerlendirin
. Daha da kaygıları görüşmek üzerekişi ve psikiyatrist , terapist ya da doktor ile görüşmek için düzenliyoruz. Onların sağlayıcıları ile olan tartışmalara dahil ederek onlar hakkında söylenen nekişinin paranoya en aza indirin. Bir hastanedeen iyi seçenek olduğunu bir fikir birliği var olup olmadığını belirleyin . Sağlayıcı herhangi bir özel hastane önerir olmadığını öğrenin .
2.

kişinin işbirliğini geliştirmek için, onlar ilaç değişiklikleri yakın tıbbi gözetim alacak nasıl vurgulamak ve nasıl onların kaygı ve korku önemli bir rahatlama almalısınız .
3

onlar gönüllü yatış sırasında haklarını korumak onlara sağlayın . Bu kadar uzun onlar başkaları için bir tehlike değildir ya themself gibi , onlar birkaç gün içinde serbest olmalıdır , deşarj olmak için sormak ve unutmayın .
4.

içinkişi almak için elinizden geleni deneyin gönüllü olarakhastaneye gitmek için kabul .
Taahhüt gerekli olduğunu onaylayın ve Yardım alın
5

Paranoid şizofrenler kendi korkularını genelleştirmek için eğimlidir . Onlar hastaneye yatırılan dikkate reddedebilir . Budurumda , kişinin sağlayıcıları ile konuşun . Durumu açıklar . Eğerkişinin veya başkalarınıngüvenliğiyle ilgili herhangi bir endişeniz işaret emin olun . Sağlayıcı zarar bir risk olduğunu fikirde ise,taahhüt sürecini başlatmak için olduğunu sağlayıcı olsun . Lisanslı uzmanları hastaları ve diğerlerini korumak için hukuk ve etik gereği vardır . Sağlayıcı diğer kurumlar içinsüreç geçecek , ancak lisanslı bir profesyonel çağrıyerel hattı , acil odası veya 911 olanişlemleri hızlandırmak olacaktır .
6

içinde mahkemede tanıklık gerekebilir anlayın Eğerkişi ya da başkasına acil bir risk olduğunu düşünüyorsanızkişinin kendileri veya başkaları için bir tehlike olduğuiddiasını desteklemek için bir veya iki gün .
7

, 911'i ara ve söyle onlara ne oluyor .
Eğerkişinin sağlık sigortası bilgi erişiminiz varsa , onların sigorta şirketi aramakHastaneye
8

için hazırlayın . Sormak hakkında : . Hastaneler kullanılabilir hangi takım elbise gibi istemli veya istemsiz psikiyatrik yatış ( a ) kapsamında ,mevcut durum , ön provizyon ile ilgili ( b ) gereklilikleri , ve (c ) sınırları
9

olarak istemsiz taahhütdurumda ,polisin muhtemelenyakın psikiyatri hastanesinekişi alacak . Yinepolis belirli bir hastaneyekişiyi almak isteyebilirsiniz . Sen onlar mevcut yatak alana sahip olduğunu onaylamak için vaktindenhastaneyi aramak isteyebilirsiniz
10aşağıdaki ambalaj ile yardım

: . Sigorta bilgileri, kimlik , rahat kıyafetler bir haftalık değer , kişisel hijyen ve öğeleri bakım ve malzeme okuma .
11 diğer hazırlıkları ile Yrd

. Kişi büyük olasılıkla 3 ila 10 gün boyunca uzak olacaktır . Çocuk ve hayvan bakımı konusunda yardımcı .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]