| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Vizyon Göz Bozuklukları |

Sağlığı ve Hastalıkları

İnsan Göz üzerinde Gerçekler Nasıl Bulunur

insan göz ikinci bir nesneyi görüntülerken her kullanılan çok sayıda parça ile , son derece karmaşık . Gözleri ilgili farklı gerçekleri bulma anatomi sınıfının her türlü alıyor gerekli olabilir ya da her zamaninsan gözünün nasıl çalıştığını bilmek istedim . Eğer bulanık veya düzensiz görme , ya da gözünüzün birini ( veya her ikisi) ve çevresinde duygu basınç veya rahatsızlık yaşıyorsanızgöz hakkında okumak da yararlı olabilir . Talimatlar
1

Pasadena Eye web sitesindeinsan gözü hakkındaki gerçekleri bul . Bu siteinsan gözü bir kameraya bir göz karşılaştırmak için kullanılmaktadır resimler dahil , nasıl çalıştığı hakkında kısa bir açıklama içerir . Bir göz terimler sözlüğü , hem de bu terimler için kısa açıklamalarını bulmak içinsayfayı aşağı doğru kaydırın .
2.

Davidson Web Fizik web sitesindeinsan gözünün hakkında okuyun . Davidson web sitesi, Miyopi ve hipermetropi gibi insan gözünde meydana gelen sorunlar , daha fazla ilgilenir. Ayrıca, sayfanın üstünde interaktif animasyon bulunmaktadır. Ayrıca gözlük , bir kişinin vizyonunu geliştirmek nasıl bu sorunları olan bireyler nesneleri görmek ne karşılaştırmak gibi olabilir .
3

RCN " Human Eye " Web sayfasındainsan gözü hakkında bilgi edinin . RCN sayfaPasadena Göz ve Davidson Web sayfalarında hem de bulunan bilgilerin bir kombinasyonudur . Kısaca , insan gözünün bölümlerinin açıklamaları, hem de oluşabilir görme bozukluklarısayfa boyunca dağılmış bulunmaktadır . Ayrıcainsan gözünün farklı bölümlerini saptamak çok sayıda resim bulunmaktadır .
4.

Web MD sitesinde" Göz Sağlığı Merkezi " sayfasına gidin . Bu sayfanın üst gözün farklı bölümlerini gösteren bir resim dahil olmak üzere insan gözü kısa bir açıklama içermektedir. Farklı göz koşulları hakkında okumak içinsayfayı aşağı kaydırın . Bu konuda daha fazla okumak için belli bir göz durumunadını tıklatın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]