| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bronşit için Tedaviler

onlar bronşit varsa öğrenme Birçok kişi alarma olur . Bir doktor , tipik bir sınav yapmak ve nihai bir teşhis yapmak için x - ışınları alacak . Eğer bronşit tanısı konum Ancak, mevcut tedavilerin bol vardır emin olabilirsiniz . Talimatlar 1, bazı yatak istirahati programlayın


. Çoğu insan çok meşgul ve dinlenme için zaman ayırdığınız zordur . Ama beklemeye şeyi koymak yatağa tırmanmaya ve mümkün olduğunca uzun süre dinlenin. Bu vücudunuzun çok iyileşme zaman gerekli sağlayacaktır .
2

bol sıvı tüketin. Birisi suyu ve su üzerinde stok var . Vücudunuzun umutsuzca kurtarmak için onlara ihtiyacı çünkü gelenler sıvıları tutun .
3

oral steroid ilgili değildir . Daha ciddi durumlarda doktorunuz ağızdan steroid vermeniz gerekebilir . Bu iltihabı azaltır ve vücut şifa başlamak için izin verir .
4

sorun nefes yaşıyorsanız acil bakım ararlar . Eğer nefes mücadele varsa derhal tıbbi yardım isteyin . Siz normal nefes geri yardımcı olmak için oksijen gerekebilir .
5

öksürük tutun. Bronşit muzdarip insanlar şiddetle öksürük . Öksürük durdurmaya çalışmayın . Bu şeyleri temizlemek için çalışırken vücudunuzun yoludur . Ve onlar vücudunuzunmukus temizlemek için izin vermeyin, çünküsayaç öksürük ilaçları devralmak için cazip olmayın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com