| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Nasıl Your Body dışarıDioksin Get

Basitçe söylemek gerekirse , dioksinler olumsuz organ ve vücut sistemlerini etkileyen çevresel kirleticilerin bir grubuz . Bunlar potansiyel olarak 10 yıldan daha fazla vücudunuzda kalabilirler zehirli maddelerdir . Eğer sağlık aşıldığını düşünüyorsanız , o zaman hemen tıbbi yardım aramak gerekir. Aksi takdirde , dioksin kurtulmak birden yaşam tarzı değişiklikleri gerektiren yavaş bir süreçtir . Talimatlar
1

uzakta dioksin çevre ve insan yapımı kaynaklardan uzak durun . Bu kaynaklar gibi orman yangınları ve volkanik patlamalar gibi klor ağartma, eritme ve pestisit üretim gibi endüstriyel süreçleri , ve doğal oluşumları içerir .
2

atık yakma ile temas etmeyin . Maddeler tamamen yandı değildir, özellikle katı atık ve hastane atık bültenleri dioksin büyük miktarlarıyanan , .
3

hayvan - bazlı gıda ürünleri kaçının . Süt , yumurta , balık, kabuklu deniz ürünleri , sığır eti , kümes hayvanları ve domuz ürünleri de dahil olmak üzere birçok hayvan tabanlı gıda ürünleri , sık sık poliklorlu bifenil ( PCB ) tabanlı atık endüstriyel yağ , hem de hayvan yemi aracılığıyla dioksin ile kirlenmiş . Aslında, gıda ürünleri bu türDünya Sağlık Örgütü'ne göre , dioksin insan maruz kalma % 90 için hesap . Dioksin yüksek seviyeleri de et ürünleri, süt ürünleri , tatlılar ve şarküteri ürünleri için bir koyultma maddesi olarak kullanıldığında guar zamkı, bulunmuştur . Vücudunuzun dioksin kurtulmak yardımcı olmak için gıdaların bu tür kaçının.
4

çim üzerinde pestisit kullanımı ve organik sertifikalı olmayan ürünler önlemek etmeyin . Daha fazla meyve ve sebze yemek daha az hayvansal esaslı gıda ürünleri yeme, çünkü dioksinler kurtulmak yardımcı olacak , ancak üretmek genellikle dioksin içeren pestisitler ile yetiştirilir. Dioksin kurtulmak için , çim üzerinde pestisit kullanarak önlemek ve organik ürünler ve diğer organik gıda seçenekleri satın alarak gıda yoluyla onları sindirerek kaçının.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com