| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | hastalık |

Sağlığı ve Hastalıkları

Doğal Your Body Parazitler kurtulmak için nasıl

Parazitler bazen ciddi ve yaşamı tehdit eden sağlık sorunları yaratabilir . Onlar bir bakteri ya da virüs değildir, onlar genellikle çok daha tehlikeliiki daha vardır . Parazitler insan organları yaşayan ve kan ya da yemekyemek besleniyorlar. Bu parazitler sonunda sağlık sorunlarına neden olabilir. Bir parazit belirtileri ishal, gaz veya şişkinlik , kusma veya mide bulantısı , karın ağrısı , sindirim bozuklukları ve yorgunluk veya halsizlik olabilir . Eğer deri yoluyla ve hatta evcil hayvanlardan , seyahat, kontamine yiyecek ya da su , sivrisinek , enfekte tozu solumaktan kaynaklanan parazit ile enfekte olabilir . Parazitlerden kurtulmak içinen doğal yolu,kolon temizliği gereğidir. Daha Fazla Talimatları göster

Lavman şişesi veya lavman torbası 1

Probiyotik kapsül
Kolon temizlemek kiti ihtiyacınız olacak şeyler ,evde herkes tedavi tartışın

aile evcil hayvanlar da dahil olmak üzere . Parazit yine başka bir aile üyesi olarak kalan iseailede tek kişi tedavi hiçbir önemi olacaktır . Reinfestation kesinlikle oluşacak .
2

siyah ceviz kabuğu, pelin ve karanfil oluşan bir kolon temizlemek al . Tüm üç otlar etkili olduğu için birlikte kullanılması gerekir . Siyah ceviz kabuğu ve pelin kabuğu tamamen gelişmiş ve gelişmekte olan parazitlerinvücuttan atılmasına . Karanfil parazitler vücudunuzun içinde yumurtadan yatıyorduyumurta yok .
3

sevdiğiniz gazsız içecek ile ağız yoluyla günde üç keztemizlemek üç damla alın . Ayrıca suyla karıştırabilirsiniz. Bu yavaş yavaş 14 gün boyunca günde 10 damladozu artan , sadece üç damla ile başlamak tavsiye edilir .
4.

olun vekolon duvarlardan parazitleri kaldırmak için probiyotik lavman kullanın . Eğer üst sindirim yoluparazitleri kaldırmak mümkün olabilir , ama siz de ,kolon içerenalt sindirim sistemi için tedavi gerekir .
5

beş boşalmaprobiyotik lavman hazırlayın probiyotik ılık 30 mL su içine kapsüller ve şişe ya da lavman torba içine dökün. Lütfen lavman torba veya şişe

geldietiket veya paket yönergeleri kullanın

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları http://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com