| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | sağlık Endüstrisi | Huzurevleri |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bakım emeklilik topluluklar , destekli yaşam olanakları ve nitelikli hemşirelik faaliyetlerine devam :

En Kıdemli Tesisi seç nasılsağ üst düzey tesis seçerken bakmak için bakım üç seviyesi vardır . Kendi ihtiyaçları içinen iyi durumu değerlendirmek içinüst düzey dikkatliceihtiyaçlarına bakmak . Talimatlar 1

sürekli bakım emeklilik topluluk ( CCRC ) yetenekli bir bakım tesisi ( 24 saatlik bakım ) bir kombinasyonu olduğunu anlayın
, destekli yaşam tesisi ( bakım değişen derecelerde ) ve emeklilik topluluk ( hiçbir yardım ) .
2

Think uzun vadeli . Ihtiyaçları değiştikçebağımsız düzeyde bir CCRC girmek yaşlılar daha sonranitelikli hemşirelik içine geçiş veya destekli yaşam üniteleri yapmak olabilir .
3

için bir destekli yaşam tesisi ( ALF ) seçin ayrılır veya kıdemli gibi banyo , giyinme , alışveriş , yemek ve ulaşım gibi günlük aktiviteleri ile bazı yardım gerektirir.
4

Give üst düzey bir bellek bozukluğu hastası ise bir ALF düşündüm ama gerektirmez 24 saat bakım .
5

yetenekli bir bakım tesisi ( SNF ) veya huzureviyaşlı veya engelli olanlar için 24 saat nitelikli hemşirelik dikkat sağladığını biliyoruz .
6

o ya da o hastalık nedeniyle ya da ciddi hafıza bozukluğu için 24 saat bakım gerektiriyorsa , bir nükleer yakıtın bir kıdemli taşımak için muhtemelen en iyi olduğunu unutmayın .
7

karar vermenize yardımcı olacak bir geriatrik yöneticisi Kiralama iyi kıdemli tesis . Onlar geriatri bir uzmanlığa sahip , genellikle eğitim ile hemşire , sosyal hizmet uzmanları ve psikologlar , ve kendi hizmetleri için özel şarj edin.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com