| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | Ruhsal Hastalık ile başa çıkmak |

Sağlığı ve Hastalıkları

İnsanlar bipolar bozukluk deneyim aşırı ruh hali muzdarip

Bipolar ile kişini Tanışma ipuçları . Bazen manik depresyon olarak da bilinen bipolar bozukluk büyük üzüntü ve enerji eksikliği ardından büyük bir enerji ve dürtüsellik hissetmekkoşulu ile bu neden olur . Bipolar bozukluğu olan birisi uzanan zorlu ve zor bir çaba olabilir , ama siz ve eşiniz bir kalıcı ve tatmin edici bir ilişki sağlamak için atabileceğiniz adımlar vardır olabilir . Bipolar bozukluğu olan birisi kalma zaman Eğitim

, bu onun durumunbelirtileri anlamak önemlidir . Eğer eşiniz tarafından sağlananbilgilere dikkat ederek , gayri ruh sağlığı uzmanları tarafından sağlananbilgileri kullanarak , resmen kendinizi eğitmek , ve olmalıdır. Bipolar bozuklukbelirtileri tüm hastaları tarafından paylaşılan iken , insanlar bazen farklı yolları bu semptomları ifade eder. Eğer ilişki geliştirmek için onun durumu hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız eşinizin anlatmak ve aynı zamanda o bipolar bozukluğu yaşar bilmek gerekir ki . Onun durumuna görekişiye daha fazla olduğunu akılda tutmak , ancakkoşulu ile birisi kalma zaman bu anlayış bipolar bozukluk daha iyi oluşabilirbazı zorlukları ile başa çıkmasına yardımcı olacaktır .
Haberleşme

ve size ilişki ve onun durumu hakkında dürüst iletişim olmalıdır çıkıyorsunkişi de. Hızlı Julie A. , bir kişi bipolar olduğu çiftler karşılaştığı en büyük sorunlardan biri " Bipolar Bozukluğu Olan Birisi Loving "Makaleye göre zorluk iletişim olduğunu. Onun hastalık tartışırken rahat olduğunu eşiniz farkında olun. Eşiniz kötü olacak ve yapamaz veya iletişim isteksiz olacak zaman çünkü bipolar bozukluğundoğası , zamanlar olacaktır farkında olun . Eşinizin sağlıklı bir duygu olduğunda " büyük bir sorun " konuşmaları önemli nedeni budur . Yazı " Yaşam için Ortaklar:Evlilik Oran yenmek" Michelle Roberts biri bipolar bozukluk vardır ve her çift healthiness dönemlerinde mali , yatış , ulaşım ve diğer önemli konular gibi şeyleri tartışmak emin yapılan kılyorduk çiftlerin bir dizi değinir . Bipolar bozukluğu olan birisi kalma , muhtemelen birlikte yaşayan ve mali paylaşmak sürece bu sorunları tartışmak gerekmez , ancak sınırları , uzay ve iletişim gibi şeyleri tartışmak içinzaman almalıdır . Eşiniz birlikte sırasında bir bölüm yaşıyorsa , bunu nasıl ele alacağını önceden tartışmak . Eğer onu ailenin bir üyesi ya da bir ruh sağlığı sağlayıcı ile temasa geçmeniz gerekiyorsa , emin önceden bu bilgileri bildiğinizden emin olun.
Sınırları

Belki deen önemli bipolar bozukluğu olan birisi kalma zaman hatırlanması gereken şey her iki net sınırlar kurmak gerekir olmasıdır . Sınırlarkoşullara bağlı olarak siz ve yapmamanız olacaktırşeyler vardır . Onların ruh halleri , davranışları ve kişilik uyarı olmadan değiştirmek görünebilir , çünkü ruhsal hastalık her türlü ile kimse kalma , zor olabilir . Eşiniz söylemek ya da tam tersi size korkunç üzgün ve yapmak şeyler yapabilir zamanlar olacaktır . Kendinize zaman ayırdığınız ve arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle ihtiyacınızdesteğini alarak kendi ruh sağlığı dikkat çekmek için emin olun .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]