| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | Ruhsal Hastalık ile başa çıkmak |

Sağlığı ve Hastalıkları

Seviye 3 Ruh Sağlığı Arıtma Tesisi Nedir

? Bazen ayaktan tedavi ve ilaç bir kişinin bir ruhsal hastalık kurtarmak için yeterli değildir . Bu durumda, bir kişinin ihtiyaçları daha etkin aşılabileceğini bir tesis girmeniz gerekebilir . Tesisin tipi gerekli bakım düzeyine bağlıdır. Ruh Sağlığı Hizmetleri

düzeyleri zihinsel sağlık altı düzeyi vardır . Bunlar en kısıtlayıcı , seviye 6 3 ruh sağlığı tesisleriortasında kalmaktadır. Seviye , az gelen kısıtlayıcı , düzey 1 listelenmiştir . Hizmetler hala ayakta tedavi bazında verilmektedir , ancak daha yoğun bir düzeyde .
Yoğun Poliklinik Hizmetleri

Yoğun poliklinik hizmetleri henüz 24 gerekmez insanlar için tasarlanmıştır bir hastane ortamında saatlik bakım . Hemşireler , danışmanlar, doktorlar , ve ailenin bir ekibinyardımıyla ,bireysel endişe derhal alanlarını çözmek için tasarlanmış bir program üzerinde çalışıyor. Kısa vadeli istikrar genellikle bir sonucu olarak oluşur .
Karşılığı

bir seviye 3 tesisbireysel alabileceği bir daha az kısıtlayıcı ortamı seçerek anlamına gelebilir seçimi hala bağımsızlığını koruyarak yardımcı olur.
Yer

bir seviye 3 veya yoğun poliklinik tesis bulmada yardım aramak için en iyi yer , yerel toplum hizmeti kartıdır . Birincil bakım hekim de yoğun bir ayaktan tesisi ile bağlantı size yardımcı olabilir .
Sigorta

Çoğu sigorta şirketleri yoğun ayaktan tedavi için ödeyeceğiniztoplam maliyeti fazla olduğu için bir yataklı tesiste daha düşük . Onlar bir yatak ve yemek için ödeme değildir . Ancak, hizmetler başlamadan önce sigorta taşıyıcı ile kontrol etmek her zaman en iyisidir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]