| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | Ruhsal Hastalık ile başa çıkmak |

Sağlığı ve Hastalıkları

Teksas'ta yaşayan ve bir ruhsal hastalık ya da sakatlık varsa iseniz, zihinsel engelli yardım için geçerli olabilir

Nasıl Texas Zihinsel Özürlüler için Uygula . Bunun için uygulamak veyardım almak için belirli kriterleri karşılaması gerekir . Eğer hak , size gelir ek tıbbi yardım ya da aylık ödemeleri alabileceğiolasılığı vardır . Eğer durumu stabilize edebiliyoruz kadar durumuna bağlı olarak , bu kalıcı bir yardım veya geçici olabilir . Daha Fazla Talimatları göster
Seyahat ID
bilgiler Pay
Tıbbi kayıtlar ve doktor bilgileri
Psikiyatrik Gözden Geçirme Tekniği Form
ihtiyacınız olacak şeyler 1 Get


edin Psikiyatrik Değerlendirme Tekniği Formunu doldurmanız için psikiyatrist ya da diğer ruhsal sağlık meslek . Bu onaysürecini hızlandırmaya yardımcı olacaktır .
2

birlikte bilgi alın . Eğercari yıl içinde alınan bu ödeme herhangibir önceki yıla ve bilgi için doktor iletişim bilgileri , tıbbi kayıtları , ilaç listesi , kimliği , W - 2 gerekir zihinsel engelli için bir iddia dosyalama zaman .

3 evrak ile eğer ihtiyaç yardımıEngellilik belirlenmesi Hizmetleri'ne başvurun

. Onlar 512-437-8000 at Austin , Teksas'ta bulunan . Bu bölünme TexasSosyal Güvenlik İdaresi için özürlülük iddiaları kolları ve yardımcı olmak için istekli . Bunu göze eğer
4

bir avukat Kiralama . Bubilgileri kendiniz doldurun ya da birisi bunu yardımcı olması mümkündür , ama o ne yaptığını bilir bir avukat olması en iyisidir . Osüreç boyunca size rehberlik etmek mümkün olacak ve Texas eyalet sakatlık yasaları ya da federal yasalarla ilgili olmayan bazı şeyleri biliyor olabilir .
5

doldurmak içinSosyal Güvenlik Kurumu web sitesine gidin sakatlık uygulama . Ayrıcauygulamada posta ya da Teksas yerel Sosyal Güvenlik ofise gidebilirsiniz . Eğerofisine gidiyor planlıyorsanız , randevu için arayın. Ofisleri Corpus Christi veya Pasadena 320 Southmore Caddesi 3801 S. Liman Caddesi'nde gibi ,eyalet çapında bulunmaktadır . Bir bağlantı Eğer girdi bir posta kodu can alırken Kaynaklar görmek ve Teksas kasabasında en yakın ofis için bir adres olsun .
6.

posta ile uygulamalar karar arayın . Bu üç ila beş ay arasında sürebilir . Başvurunuzun reddedilmesi durumunda
7

bir itiraz dosyası .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]