| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | Ruhsal Hastalık ile başa çıkmak |

Sağlığı ve Hastalıkları

Gençlik Öğretimi Başa Çıkma Becerileri Etkinlikler

Gençler öfke , stres ve /veya bağımlılığı ile mücadele verirken başa çıkma becerilerini kullanmak gerekir . Küçük stresli olayların bir sürü bakan Ergenler kez Odak Ergen Hizmetleri göre , önemli bir olay ile ilgili bir gencin daha fazla mücadele . Gençler nedeniyle akran , aile ve okul sorunları stres yüz olabilir . Gençler için başa çıkma becerilerinin öğretimi ergenler hayatlarındagün -gün stres ile başa yardımcı olur .

Gençler onlar kontrol etmeye yaşam alanlarının bir listesini yazmak var bir listesini yapın. SonrakiListedeki her öğe için , onlar o öğeyi kontrol edebilir ya da bunu kontrol edemez olmadığını yazmak gerekir . Sonra onları kontrol edemez , sadeceöğelerin yepyeni bir listesini yapın var . Onları kağıtparçası çökmek veçöp tenekesine atmak var . Bu onlar kontrol edemezalanların gitmesine izin vermelisinizgençler gösterir .
Bir ergen , öğretim

Madde Kullanımı ve Mental Sağlık Hizmetleri İdaresi Sayma on saymak stresi yönetmenize yardımcı olur . Bir ergen öfkeli duygu ise , derin bir nefes çekerken onu on saymak öğretmek . Bu çok stresli veya kızgın almadan öncegençsorun hakkında düşünmek sağlar.
Collage

stresli olayları anlatan bir kolaj sağlayacak yapmak için bir ergen teşvik bir olumlu başa çıkma becerisi. Ergen hayatında strese nedenalanlarını yansıtan bir dergi dışında resimlerini kesmek gerekir . Her resmin altında ,gençresim açıklar stresli olayın ne yazmak gerekir . Onu stresinizi nasıl yardımcı bir hands -on projeyi tamamlayarakergen ile tartışın .
Takım Sporları

Takım sporları yardım ergenler yardımcı olmak için birbirlerine yalın olduğunu öğrenmek sorunlarla . Böyle basketbol gibi bir takım sporuergenlerin stres için bir çıkış sağlayacaktır . Sporunsonunda , oynarken her üye birlikte çalıştı nasıl tartışacağız . Sonraekibin her üyesi stresli durumlarda yardımcı olmak için akranları kullanmak nasıl tartışacağız .
Huzurlu Place civarındaki

Bu başa çıkma beceri kalanını uygulamayaergenleri teşvik eder. Arka planda müzik açın . Gözlerini kapatıp sevdikleri yere düşünmekgençler söyle . Bugençler olumsuz durumlardan akıllarını kaldırmak ve huzurlu bir yere odaklanmak yardımcı olacaktır . Daha sonra , geri kalan her gün birkaç dakika harcayarak akıllarını odak ve stresi ortadan kaldıracak nasılgençler ile görüşmek .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]