|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | Ruhsal Hastalık ile başa çıkmak
Sağlığı ve Hastalıkları

Bir öğretmen olarak, herkes yanlış olduğunu hisseder bir öğrenciye yardım etmek zor ve yorucu olabilir

Nasıl Herkes Yanlış mı hissediyor bir Öğrenci Yardım . Çocuk sadece yaşına uygun bir faz geçiyor ve otoriteyi sorgulamaya başlıyor olabilir . Karşıt davranışı erken ergenlik normaldir . Davranış , uzun vadeli devamçocuğun yaş grubunun normal davranış sapma ve okulda veya evde sorunlara yol açar Ancak, bir ruh sağlığı durumun bir işareti olabilir . Sorunun ne olduğunu öğrenmek veçocuğun okulda başarılı olmak için yardımcı olabilir . Talimatlarçocuğun ebeveyne 1

konuşun
ve o herhangi bir ruhsal sağlık koşulları tanısı olup olmadığını belirlemek
. Grandiyozite veya üstünlük abartılı bir anlamda , bipolar bozukluk ya da narsistik kişilik bozukluğunun bir belirtisi olabilir . Karşıt gelme bozukluğu veya dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu olan çocukların genellikle sorunları yetkisine kabul var . Sorun devam ederse ve herhangi bir tanı varsaçocuğun anne profesyonel bir değerlendirmeye alınmalı .
2

Üstünlüğün içinöğrenciyi test öneririz . Yüksek zeka çoğu çocuk zorluk Otoriteye boyun ve diğerleri onların beklentileri kadar canlı değil ne zaman sinirli hissedebilirsiniz . Çocuk yetenekli ise, daha zorlu çalışma sağlamak için yardımcı olabilir .
3

olumlu davranışı pekiştirin . Çocuk uygun davranır zaman , onun eylemleri övgü . Çocuk normal çalışmalarını yapmak için reddederse onu tamamladığında ,ender sırasında ona övgü .
4

uygunsuz davranışların sonuçlarını oluşturulması. Emin sonuçları zaman bir miktar için tutarlı ve son olduğundan emin olun . Bazen bazı davranışları cezalandırmak , ve onları diğer zamanlarda gitmesine izin vermeyin .
5

çocuğun ebeveynleri ile çalışın . Okulda ve evde benzer disiplin teknikleri kullanılarak yapılmalıdır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]