|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Ruh Sağlığı | şizofreni
Sağlığı ve Hastalıkları

Şizofreni belirtileri tanımak nasıl

Şizofreni halüsinasyonlar , hezeyanlar ve paranoya neden olan bir beyin hastalığıdır . Eğer ilgileniyor ne hiçbir fikrim yok, bu korkunç bir hastalık olabilir . Bu makalede, Şizofrenibelirtileri tanımlamak ve onunla nasıl ele alınması gerektiğişekilde başa yardımcı olacaktır. Sen Merhamet
Daha Talimatları 1

Halüsinasyonlar
göster
Bilgi
Mutabakat
sabır gerekir Şeyler şizofrenininilk işaretlerinden biridir . Bu tabii ki yok bir şey tatma ve koklama gibi , orada değil, birisiyle konuşurken , var olmayan şeyleri görme , işitme sesler ile başlar .
2

sanrısal olmak başka açık bir işaretidir şizofreni . Bazı insanlarhükümetin onlara casusluk olduğuna inanıyorum; bazıları tamamen farklı bir kişi olduğuna inanıyoruz; hala diğerleri Cinlere veya kötü ruhları mücadele düşünüyorum .
3

Belirtiler de ( vb , saçlarını fırçalama değil , giyinmek değil , bir duş ya da banyo almak değil ) kişisel hijyen eksikliği, . Kişisel hijyeneksikliği, temiz yaşam alanı tutmak da ihmal edilir bir şey olur . Diğer insanların konuşma , şizofreni başka belirti olduğunda
4

kaba ve iğrenç patlamaları için dışarı bak . Kişi ciddi veya trajik ya da komik ve esprili şeyler de ağlamak ya vardır yorumlarına gülmek olabilir .
5

Bildirimikişi yani öz çevrelerindeki hiç kimse ya da hiçbir şey onlara zevk verir emilir olmadığını artık .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]