| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Chlamydia |

Sağlığı ve Hastalıkları

Hamilelikte İşaretler ve Chlamydia Belirtileri

Chlamydia hamilelik için tehlikeli olabilir cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır . Hamile bir kadınınkarnındaki çocuğun sadece olabilir klamidya ile doğmuş , ancakenfeksiyon düşük yapma riski daha yüksektirkadını yerleştirir . Hamile kadınlar klamidya belirtileri ve belirtilerin farkında olmak ve korunmasız seks yapan varsahastalık için test edilen düşünmelisiniz . Klamidyabelirtileri oldukça yoğun ve ağrılı olabilir rağmen, enfekte kadınların kadar yüzde 75 hiç belirti deneyim olduğunu hatırlamak önemlidir . Nedeniyleserviks iltihabı

lekelenme , hamile kadınlar klamidya bulaşmış ise lekelenme yaşayabilirsiniz . Kan küçük bir miktar vajina yoluyla boşaldığı zaman lekelenme meydana gelir. Renklendirme koyu kırmızı , pembe veya kahverengi olabilir . Ancak gebelikte - period.com göre , görünüş olarak parlak kırmızı olan herhangi bir lekelenme bir acil durum sinyali olabilir ve düşüğün bir işareti olabilir . Bu parlak kırmızı lekelenme yaşarsanız derhal bir doktorbakımı aramak önemlidir .
Ağrılı ya da sık idrara çıkma

klamidya varsa, ağrılı idrara çıkma karşılaşabilirsiniz bir idrar yolu enfeksiyonuağrıya benzer . Başka bir belirti sık idrara çıkma içerir . Hamile kadınlar nedeniylemesaneye kendi genişleyen rahim uygulayarak basınç sık idrara çıkma eğilimli olduğundan, bu iki belirtiler klamidya ile enfekte olma 1-3 hafta içinde bir araya gelebilir tanımak önemlidir . Ateş de bu belirtiler eşlik edebilir . Eğer emin değilseniz, kadın doğum uzmanı klamidya için bir sürüntü testi talep .
Bulantı , Yorgunluk ve Aşırı Deşarj

sonra klamidya belirtileri daha yoğun ilk belirtiler . Kadınlar kusma eşlik edebilir yoğun bulantı yaşayabilirsiniz . Yorgunluk dahastalığın yaygın bir belirtisidir . Buna ek olarak , vajinal akıntı ağır olmak ve aşırı ya daolağan dışı görünebilir . Ne yazık ki , bu belirtilerin her üç normal olarak onları görevden virüslü bir anne neden olabilir , gebelikte sık görülür . Bu belirtilerden bir veya daha fazla bir ani başlangıçlı potansiyel bir enfeksiyon habercisi olabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]