|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Chlamydia
Sağlığı ve Hastalıkları

Klamidya Nasıl Engellenir

Klamidya cinsel temas yoluyla yayılırgenital organlarının ciddi bir bakteriyel enfeksiyondur . Chlamydia neden olan bakteriler insanhücrelerinde sadece yaşamaktadır. Bu klamidyagezegendekien yaygın cinsel yolla bulaşan hastalıklardan biri yapar . Hastalık ciddi etkileri olabilir gibi , onu sözleşme kendinizi önlemek için önemlidir . Size Happening önle Klamidya Enfeksiyonu
Talimatları
bir seferde 1 birden fazla cinsel eşe sahip Refrain


. Klamidya çok yaygın olduğu gibi , sahipdaha ortakları ,enfeksiyonu olan biriyle karşılaşmakbüyük risk .
2

onların cinsel yolla bulaşan hastalık (STD ) durumu hakkında herhangi bir potansiyel cinsel partner değildir . Onlar cinsel yolla bulaşan hastalıklar için test ve son ne olup olmadığını öğrenin . Onlarla seks önce bunu yapın .
3

prezervatif her zaman kullanın . Prezervatif klamidya enfeksiyonu almak önlemek içinen iyi yoldur . Eğer çok iyi ortakları bilmiyorsanız , bu özellikle önemlidir .
4

düzenli olarak test alın . Klamidya dahil cinsel yolla bulaşan hastalıklar için test , içeren bir yıllık fizik muayene , sağlık izlemek ve şeylerin üstünde kalmak için akıllı bir yoldur . Eğer bel soğukluğu var öğrenmek eğer bu şekilde , hemen tedavi alabilirsiniz.
5

çekimser cinsel ilişkiden . Bu , tabii ki , size ne bir klamidya enfeksiyonu önlemek içinen etkili yoldur.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]