| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Chlamydia |

Sağlığı ve Hastalıkları

Boğaz Chlamydia Belirtileri

ChlamydiaAmerika Birleşik Devletleri'nde bir yıl 3 milyondan fazla insanı etkileyen cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır . Çok daha nadir olsa normalde hem kadın hem erkek cinsel organlarını etkileyen , bir kişi de ,boğaz Chlamydia kapabilirler . Tarih

Chlamydia Chlamydia trachomatisvücuda yerde mevcut olan denilen bakteri suşu neden olur . Bu, bu enfekte sergiçoğunluğu hiçbir belirti olarak , doktorlar tarafından "Sessiz hastalık"adı verilmiştir . Bu kadınlar ve klamidya ile enfekte olan erkeklerin neredeyse yarısı üçte ikisine yakın bir yerdeenfeksiyon sırasında herhangi bir noktada hiçbir belirti göstermez olduğu tahmin edilmektedir .
Boğaz Klamidya

boğazda Chlamydia ile enfekte bir kişinin deneyimi için beklediğinizbaşlıca belirtileri boğaz ağrısı veya boğaz enfeksiyonu vardır .
Uyarı Levhaları

belirtileri hepsi ortaya çıkarsaboğaz Chlamydia , enfeksiyon sonrası ya da enfeksiyon sonrası gibi geç üç hafta gibi erken bir hafta gibi görünecektir . Kadınlar erkeklerden daha belirtiler göstermeye daha az olasıdır .
Seyreklik

rağmen Chlamydia ,en sık rastlanan cinsel yolla bulaşan hastalıklar arasında yer alıyorboğaz Chlamydia nispeten nadir olduğu içinbakteri zor bir zaman var yetiştiriciliği gelmiştir.
Uyarı

boğaz Chlamydia birçok durumda enfeksiyon sırasında herhangi bir zamanda hiçbir belirti sergilemek dikkat etmek önemlidir . Hiçbir belirti gösterir sırf bunu yok anlamına gelmez . Boğaz Chlamydia kolayca doktorunuz tarafından size reçete antibiyotik alarak giderilebilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]