| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Chlamydia |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bitkisel Ana Telafiler ile Klamidya tedavi nasıl

Klamidya cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır . Kadınlarda , onun belirtileri klamidya , pelvik inflamatuar hastalık ( PID ) ilerlemiştir kadar dahastalığın farkında olduğunu, çok hafiftir . PID çok ciddi bir hastalıktır ve kısırlığın önemli bir nedenidir . Erkeklerde , klamidya belirtileriüretradan ağrılı idrara çıkma ve ağrılı akıntı dahil , hemen vardır. Chlamydia genellikle göze yayılır ve konjonktivit neden olur. Chlamydia aynı zamanda Reiter sendromu , şiddetli artrit , üretrit ve konjonktivit bir arada dönüşebilir . Chlamydia bir bakteri ne bir virüs ne olduğunu. Bu eşsiz bir organizmadır ve bazen bir parazit olarak adlandırılır . Bitkisel ev ilaçları ile klamidya tedavi öğrenmek için okuyun. Talimatlar doğal bir anti- viral olarak , 1

Usnea , ya da yaşlı adamın sakalı
. Klamidya gibi benzersiz , usnea bir yosun ve geniş spektrumlu antiseptik yetkilere sahip bir yosun arasında bir haç. Bu bakteri , virüs ve mantarları öldürür . Bu, vücut chlamydia arındırarak etkilidir. Usnea HIV , kronik yorgunluk sendromu ve bağışıklık fonksiyonu ile ilişkili hastalıklara karşı etkili olduğu gösterilmiştir .
2

altınmühür ile bağışıklık sistemini güçlendirir. Bu bitki , aynı zamanda , geniş tabanlı bir anti-mikrobik ve anti-inflamatuar bir maddedir. Bu berberin içerir. Berberin klamidya ortadan kaldırmaktadır . Altınmühür ayrıcabağışıklık sistemini güçlendirir .
3 ekinezya otu ile klamidya Fight

. Echinacea virüs, bakteri ve mantar enfeksiyonları dahil olmak üzere, patojenlerin geniş bir yelpazede öldürür. Ayrıca dokuları vegenel bağışıklık sistemini güçlendirir .
4

Saw Palmetto ile klamidya davranın . Testere Palmetto sık erkeklerde meydana chlamydia idrar yolu semptomlarının tedavisinde etkilidir. Saw Palmetto antiseptik özelliğiidrar yolu hastalıklarının tedavisinde özellikle etkilidir .
5

bitkisel ilaçlar centiyana dahil . Geleneksel Çin tıbbı genellikle iki ya da üç otlar kombinasyonu ile klamidya giderir. Gentian Chlamydia tedavisi için tüm bitkisel ilaçlar dahildir. Bu klamidya , herpes ve belsoğukluğu davranır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]