| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Koşullar Tedaviler | Alzheimer |

Sağlığı ve Hastalıkları

Alzheimer Beyin Küçülme Ters nasıl

Alzheimer hastalığı genellikle demans bilişsel yeteneğini bir düşüşe bağlı olarak semptomlar için geniş bir terim sonuçları ilerleyici , dejeneratif bir hastalıktır . Fiziksel olarak , Alzheimer hastalığı beyin hücreleri küçültmek ya da kaybolmasına neden olur . Bu hücreler, beyin ile ilgili plak , yoğun noktalar ile değiştirilir. Son çalışmalar, Alzheimer nedeniylebeyin daralmasına ters yol olduğunu bulduk . Talimatlar 1. Her gün aerobik egzersiz çeşit yapın


. Aerobik egzersizhipokampus , kısa süreli hafıza ve mekansal ilişkilerde büyük bir rol oynarbeynin bir bölümünü genişleterek beyin büzülmesine ters . Alzheimer hastalığında, hipokampus çekme acı beyin ilk bölge. Egzersiz aynı zamanda yeni beyin hücrelerininbüyümesini teşvik büyüme proteinleri uyarır.
2

Beyin egzersiz . , Yeni beceriler öğrenmek kelime bulmaca yapmak ve düşünmek gerektiren herhangi bir faaliyette . Beynini meydan okuyarak, yeni dendritler büyümeye neden olur. Hangibeyin ve iyi beyin fonksiyonu temas daha fazla puan demektir .
3

sosyal olarak aktif kalın. Çalışmalar onların yakın aile dışında , başkaları ile etkileşim yaşlı insan , daha az sosyal olanlara oranla, beyinlerinde daha az plak olduğunu .
4

Uygulama stres yönetimi bulduk. Beyninizde plakmiktarını azaltmak ve Alzheimer hastalığı ile ilişkilibeyin daralmasına ters yoga , gevşeme veya diğer şekillerde katılın .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]