| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Kamu Sağlığı Güvenliği | kamu Sağlığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Çocuklar için protez her zaman takılmış ve bir tıp doktoru tarafından hizada olmalıdır

Nasıl Protez Walk With için Çocuk öğretin için . Yürüme mümkün önceiyileşme sürecinde ,protez bir kaç kez ayarlanabilir veya realigned gerekebilir anlayın . Doktorçocuğunprotez yürümeyi öğrenmek için tamam diyor sonra, birliktesürecine yardımcı olmak için yapabileceğiniz birkaç şey vardır . Biraz daha kolayprotez diye bir protez olmaksızınilk kez yürümeyi öğrenirken zaman yaptımaynı prensipleri kullanarak yaptığı yürüyüş yapın . Talimatlar 1 ayakta odaklanın


. Eğer protez ile yürümek için bir çocuk öğretirken üzerinde durulması gerekenilk şey, tekrar dengelemek için öğrenmebasit bir eylemdir . Dengeleme bir protez bir meydan okuma olabilir . Her gün , denge kadar ayakta veprotez ile oturarak çalışma birkaç dakika boyunca sürekli olabilir .
2 koltuk değneği veya yürüteç ile yürüme başlayın

. Çocuk dengesini yeniden kazanmak için kullanabileceğiniz bir şey güven ve daha kolay yönetmek içinprotez ile yürüme içinegeçiş yapmanıza yardımcı olur .
3

çocuk sana yalın edelim . Eğerkoltuk değneği veya yürüteç götürmek sonra, henüz tek başına yürümeye muktedir expecthim değilsiniz . Bu uygulama ile anahtar kasları kadar bina veprotez ile dengeleme alışmak gerektirir . Sadece bir çocuk birinci , yürümeyi öğrenme size eğilerek ya da sadece elini tutarak zaman olduğu gibi kolay dengeleme yapabilirsiniz .
4

uygulama sırasında arkasında yürüyün . Seni orada yaşıyor ona bir güvenlik duygusu verir ve daha az stresli yürüyüş yapmak . O dayanmak için sana ihtiyacı durumda da orada olacak .
5

onun fiziksel terapist tarafından açıklanantedavi ders izleyin. Eğerprotez ile yürümek onu öğretmek için bir çok şey yapmak mümkün olmakla birlikte ,fiziksel terapist , onun durumu , yeteneği ve protezler için benzersizsürecindeki her adımı tamamlamak için size daha özel bir takvim verebilir .


sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]