| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Diş Sağlığı | toothaches |

Sağlığı ve Hastalıkları

Bir Toothache için çareler

Bir diş ağrısı içine acı adil biraz tanıtarak kimsenin gününüzü berbat edebilirsiniz . Onlar ağız çarpıntı ve konuşuyor ve çok zor yemek yapmak neden . Gerçekten , iyi bir şey bir diş ağrısı geliyor . Eğer birinin kurtulmak için arıyorsanız , burada listelenenaşağıdaki çözümlerden birini deneyin . Hepsi diş ağrılarını tedavi etmek için geçmişte kullanılmıştır. Sarımsak

sarımsağı karanfil çiğnenir veya zarar odişin üzerine konulmalıdır . Sarımsak her derde deva bazıları için kabul edilir bir ortak ot , ve bir diş ağrısı nedeniyleağrıyı azaltmaya yardımcı olacaktır . Biber
Biber

Bir tutam bazı tuzu ile karıştırılır de diş ağrılarını giderilmesi için yardımcı olur. Bu basınç üzerine koymak zaman daha az zarar nedendişlerinhassasiyetini azaltarak yapar .
Limonlar

Limonlar vitamin dolu
güçlü bir antioksidandır vebağışıklık sistemini artırmaya yardımcı olur C , . Bir diş ağrısı olduğunda bir kireç Suck , vemeyve suyu doğrudan sözdişe bir C vitamini konsantre miktarda teslim edecektir .
Buğday Çim

Çiğneme buğday çim dışarı çekmek vediş ve diş etlerindebakterileri öldürecektir . Bu diş eti hastalıkları veağız diğer hastalıkları diş ağrılarını tedavi yanı sıra önlemeye yardımcı olur .
Durulayın

Bazen bir diş ağrısı bakteri ama gibi basit bir şey neden olmaz dişleri arasında teslim edilir yiyecek. Diş ağrısınıgıda yerinden ve çözebilirsiniz su ile şiddetle ve düzenli durulama .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]