| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Diş Sağlığı | toothaches |

Sağlığı ve Hastalıkları

Uzun , modern ağrı kesiciicadından önce , basınç noktalarını kullanılan kişi diş ağrısı ağrı gidermek için

Nasıl Basınç Noktaları ile diş ağrısı rahatlatmak için . Bunu kendiniz yapabilirsiniz . Yapmanız gereken tüm biz burada size göstermekpuan basmaktır . Talimatlar 1

Konum kulak deliğinin önünde bir parmakucu
. Çenenizi açın ve ve oluşturan bir boşluk hissediyorum . Bu boşluğun içindenoktaya basın . Dikkatlice yapın . Sen çenede bir karıncalanma hissi hissedeceksiniz . Bu kısmen sizin diş ağrısı seni çok ağrıya nedensinirleri felç ediyor .
2

başınızı karşılayan kulağınıza altında doğrudan parmağınızı yerleştirin . Bu sizin kulak memesi arkasındakiboşluğu olmalıdır . Eğer çene açtığınızdaboşluk daha büyük olacaktır . Boşluğu içerisindekinoktaya basın . Sen
3

. Başınızın bir uyuşturma kulağına hissi ve yan hissediyorum aşağı ve çene kemiği etrafında bir çizgi Trace olacaktır . Eğer gözünüzündış köşesinden altında doğrudan olduğunda durdurun . Çene kemiği bölgesinin iç kenarı üzerinde nokta basın. Çene kemiği doğru yukarı ve dışa doğru bastırın . Ağzınızda çok uyuşmaya yapacaktır .
4

elmacık kemiği için parmağınızı yukarı hareket ettirin . Ileriye bakarak zaman senin gözün altında doğrudan bir noktaya ulaşana kadaryanak kemiğininalt boyunca hissedin . Yanak kemik doğru yukarı ve içeri doğrunoktaya basın . Yüzünüzde çok vücudunuzun üst çene dahil olmak üzere uyuşmuş gidecek .
5

tamamen başınızı bırakın ve Aşil tendonu bulabilirsiniz . Bu sizin buzağı ve topuk bağlayansırt. Aşil tendonuortasında her iki tarafındanoktaları basın . Sırt ve ayak bileği sopalarlakemik arasındakigirinti yapıyoruz. Bu basınç noktasının diş ağrısı uzak dikkatini aktarmak için vücudunuzun zorlar .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]