| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Diş Sağlığı | toothaches |

Sağlığı ve Hastalıkları

Sinüslerin enfeksiyonudişlerinkökleri üzerinde baskı neden olduğunda Sinüs diş ağrısı neden olur

Nasıl Doğal Bir Sinüs diş ağrısı tedavi için . Bir sinüs diş ağrısı tanı ve tedavisi zor olabilir . Eğer kilerde bulunan öğeleri ile doğal bir sinüs diş ağrısı tedavisi birkaç farklı yolu , ancak vardır . Önce bu yöntemlerin bazılarını deneyin , ve sinüs diş ağrısı ağrı hala kontrol edilemez ise , bir doktora danışmak isteyebilirsiniz . Tipik olarak ,ağrıkaynaklarını tedavi -sinüs sorun - Sarımsak
ihtiyacınız olacaksinüs diş ağrısı quickly.Things kurtulmak (kapsül ve karanfil ) Karanfil esansiyel yağın
Turmeric
Ginger
Daha Talimatları show
Oregon Graperoot tentür
kökü 1

sinüs diş ağrısı mücadele sarımsak atın
. Bu ortak mutfak ot doğal ve güçlü bir bakteri savaşçısı ve bir sinüs diş ağrısı tümnedenleri tedavi etmek için kullanılır . Ağrı geçene kadar , günde üç 600 miligramlık kapsüller kadar sürebilir . Ağrı şiddetli ise , taze sarımsak karanfil çürük veetkilenen dişe doğrudan tutun . /O sokmasına başladığında eğer çıkarın .
2

kullan karanfil uçucu yağı bir sinüs diş ağrısı tedavisi için . Karanfil doğanın en güçlü ağrı kesiciler biridir . Bir pamuklu çubukla üzerindeuçucu yağ birkaç damla koyun vedoğrudan etkilenen bölgeye uygulanır . Sinüs Diş ağrısı Rölyef hemen hissettim gerektiğini veuyuşma bir saat kadar sürecek .
3

sinüs diş ağrısı için zerdeçal hamur yapın . Sadece bu baharat antibakteriyel ve anti -inflamatuar , aynı zamanda bir sinüs diş ağrısı ile ilişkiliağrıyı azaltmak olacaktır . Biraz suyla karıştırarak zerdeçal bir macun yapın ve sonraacılı alana doğrudanpastasınıuygulamak .
4

sinüs diş ağrısı tedavisi için zencefil kökü atın . Bu kök güçlü bir anti - inflamatuar ajandır , ve aynı zamanda ağrı giderici özellikleri içerir . Businüs , diş ağrısı nedeniyleağrı giderici yanı sıra ,altta yatan enfeksiyon mücadele edecek . , Günde sekiz 600 miligramlık kapsüller kadar sürebilir , veya günde doğranmış taze kök bir çay kaşığı , ya da su ile karıştırılır tentür 10-20 damla kadar üç kez .
5

al Oregon graperoot tentür bir sinüs diş ağrısı tedavisi için . Güçlü bir bakteri öldürücü, antimikrobiyal , ve anti- iltihabik, bu bitki , bir sinüs diş ağrısı neden olduğu enfeksiyonu ve ağrının hem de tedavi etmek için yararlıdır . Sutentür 15-30 damla birleştirin ve belirtiler sürüyorsa kadar günde üç kereye kadar sürebilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]