| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Diş Sağlığı | toothaches |

Sağlığı ve Hastalıkları

Geçici olarak bir diş ağrısı Yatıştırıcı Ev Çareleri Nasıl Kullanılır

Bir diş ağrısı daha kötü olan hayatta birçok şey yoktur . Bir diş ağrısı grevler , sonuçta görmek için gerektiğinde bir diş hekimi bunu çözmek için ama bir randevu için beklerken geçici bir diş ağrısıağrı yatıştırmaya yardımcı olabilir ev ilaçları vardır . Bunlardan bazıları evde kolayca bulunabilir veya kolayca elde edilebilir ve Sen Whiskey
% 3 hidrojen peroksit
Vanilya veya Badem
Özü Denizi
ihtiyacınız olacak together.Things yanı sıra ayrı ayrı yapılabilir
Daha Talimatları göster
Salt
diş ipi
Karanfil veya Karanfil Yağı
1

diş ağrısı ile son derece yardımcı olabilir sıcak tuzlu suyla ağzınızı çalkalama. Bu ağrı neden dişleri arasında sıkışmış veya geçiciağız dezenfekte ederek diş ağrısı ile yardımcı olabilir yiyecek bir parça çıkarmak için yardımcı olabilir . Çalkala , oda sıcaklığı tuzlu ılık su ve deniz tuzu ile yapılan vediş hekimi almak kadar sık sık gerektiği gibi tükürmek . Deniz tuzu iyotlu sofra tuzu daha faydalı mineralleri vardır . Ilık su için yardımcı hemtuzu eritmek ve aynı zamanda bir boğaz ya da hassas diş üzerine soğuk suşok daha rahatlatıcı hissedeceksiniz olacak . Durulama
2

kullan % 3 hidrojen peroksit . Yutmuyorum . Sen güçlü bir köpürme hissi hissedeceksiniz ama bu ağzınızı dezenfekte edecektir . Ayrıca ağartma etkisi ve diş aydınlatmak yardımcı olabilir .
3

parmağınızlabamteli veya karanfil batırılmış bir pamuk takas , karanfil yağı , vanilya ekstresi veya badem özü ise Rub Eğer onlara sahip . Bu bir analjezik etki yaratan ve size ciddi rahatlama sağlayabilir.
4

Çalkala viski etrafında ağzınızda yutmadan . Viski diş ve dişetiAcıyı uyuşturmak ve tuzlu Sitesinden ya da hidrojen peroksit yıllardan gibi bir dezenfektan eylem sağlayabilir .
5

yoğurt yiyin. Yoğurdun sağlıklı bakteriler ağız ağrısı yatıştırmaya veağızda yaralar temizlenmesine yardımcı olabilir .
6

diş veya neden rahatsızlık arasında bir sinir isabet olabilir herhangi bir yiyecek çıkarmak için hafifçe dişlerinizi diş ipi kullanın.


sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: web@globalbizfin.com