| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | ameliyatlar İşlemleri | Obezite Cerrahisi |

Sağlığı ve Hastalıkları

Lap Band Cerrahisi Bilgileri

Mide bandı ameliyatı bir kamera yardımıylakarın küçük kesiler içeren bir minimal invaziv bir işlemdir . Mide hiçbir kesme ya da zımbalama yer almaktadır . Bir bant , üst midealt kısmından bölünmesi ve gıda sadece küçük miktarlarda yapacak bir kese oluşturma etrafında sabitlenir. Fonksiyon

Lap Band ameliyatıhastanın küçük miktarlarda yedikten sonra tok hissetmenize neden gıda alımını kısıtlayarak obez kişilerde kilo kaybı ile yardımcı olmak için tasarlanmıştır .
Zaman çerçevesi

Lap Band cerrahi işlemdir genelliklecerrahındeneyimine bağlı olarak 30 ila 60 dakika sürer . Ameliyattan sonra , budoktorilk yıl için her altı ila sekiz hafta ilerlemeyi izlemek için gereklidir.
Hususlar

Lap Band ameliyat olmalı tam etkileri kazanmak için bir diyet ve egzersiz planı ile izledi. Hasta , öğün aralarında yemek , yavaş yavaş değil, yemek yeme sırasında içmeyin ve tıkanması.
Faydaları

büyük avantajı neden olabilir lifli gıdalar önlemek için gerekli olduğunu Lap Band cerrahi etkili ve uzun vadeli kilo kaybı . Bir yerde isebant ayarlanabilir. Gıda sindirim sistemi içinden geçtiğioran böylece kilo kaybı oranını değiştirir ki , modifiye edilebilir. Prosedür geri dönüşümlüdür .
Uyarılar

Lap Band ameliyatı safra taşı gelişenhastanınşansını arttırabilir , ve kötü beslenme neden olabilir ,daha fazla yeme kusma kese gastrit vecihazın kayması nedeniyle sağlık sorunları , tutabilir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]