|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Aile Sağlığı | genç Sağlık
Sağlığı ve Hastalıkları

Your Body Tall Grow to Make Nasıl

Çoğunlukla , bu bir meydan okuma kısa olması bulmak erkekler değil, onlar daha uzun olacağını kadınlar da vardır . İyi haber artmış kemik yoğunluğu , cilt kırışık , kilo alımı ve akne dahil , hangi büyüme hormonlarınınyan etkileri olmadan uzun boylu büyümek mümkün olmasıdır . Vücudunuzun doğal büyümeye yardımcı sağlıklı ve güvenlidir . Aşağıdaki adımları aslında sizin genetik sen olmakyatkınlığı vermek daha uzun boylu büyümeye yapmaz anlamak önemlidir . Talimatlar 1

duruş dikkat
. Üzerinde toprak kayması daha kısa görünmesini sağlar . Ayağa kalk ve geri omuzlar düz otur . Sen aslında bir inç kadar ayakta olacaktır boylu .
2

kalsiyum , protein, vitamin , mineraller ve protein açısından zengin bir diyetle beslenin . Eğer diyet bu olsun sağlamak için et ve süt ürünleri , yanı sıra meyve ve sebze tüketin . Sizin tam yüksekliğe büyüyen ayrılmaz senin kemikleringelişimi ile yardımcı olur, çünkü Kalsiyum özellikle önemlidir .
3

Her gece uyku bol alın . Buvücut zaten doğal büyüme hormonları sahip olduğu doğru . Homeopat Melanie Grimes göre,amino asit , glutamin uyurken , böylece büyümeye vücudunuzun uyarıcı , bu büyüme hormonları uyarır .
4

Egzersiz düzenli . , Uyku bol ve en iyi egzersiz iyi bir diyetkombinasyonu vücudunuz büyümeye yardımcı olmak için yeterince büyüme hormonu üretmesine yardımcı olur .
5

sık sık gülün. Bu sesler gibi garip , Bernie Siegel , MD göre , kahkaha fazla insan büyüme hormonu oluşturmak için vücudunuzu canlandırmak içinen iyi yollarından biridir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]