| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Aile Sağlığı | Genç Madde Bağımlılığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Dumangüçlü dürtü nikotin , sigara, psikolojik ve alışılmış ihtiyaç ve sosyal tetikler fiziksel bağımlılığı da dahil olmak üzere birden fazla tetikler kaynaklanıyor

Nasıl DumanUrge Beat . Sen sigarayateşvik yenmek için her üç tetikleyiciler savaşmak zorundadır . Eğer bir atak yaşıyorsanız pes etmeyin . Çoğu sigara dumansız olmadan önce çıkmak için çeşitli girişimleri yapmak . Talimatlar 1 nikotin replasman ürünleri veya diğer sigara bırakma yardımcıları hakkında doktorunuza danışın


. Nikotin sakızı ve nikotin yamaları gibi over- the- counter ürünleri deneyin . Bupropion SR hap , nikotin inhalerler ve nikotin burun spreyi gibi diğer ürünler , bir reçete gerektirmez .
2

yemeklerden sonra bir yürüyüşe çıkın . Bir egzersiz alışkanlığı ile , bir alışkanlık , sigara değiştirin. Bu sigarayı bırakmak sonra kilo kaygıları gidermek için mükemmel bir yoldur .
3

dumansız bar ve restoran Müşterisi . Koku getiri sizin duygusu gibi , yerine eski duman kokulu pişirme aromaları izleyebilirsiniz.
4

arkadaşlarınız ve aileniz destek isteyin . Eğer sigara içenler ile ilişkilendirmek , şans onlar en az bir kez bırakmayı denedim vardır . Dürtü ezici olduğunda destek için arayabileceğiniz bir eski sigara içen bulun .
5

sigara favorileriniz hangileri olduğunu öğrenin . Bu sigaraları Eksikgüçlü dürtülerini tetikleyebilir . Oluşmadan önce ne başetme yöntemleri bu çağrısı sırasında kullanmaya karar .
6

sigara düşük yağlı çerez değiştirmeleri taşıyın. Eğer sigara ile uyumsuz hissediyorum yiyecekleri seçin. Popüler seçimler düşük yağlı süt ürünleri , havuç , sakız , sert şeker veya ayçiçeği tohumu içerir.
7

sağlıklı bir atıştırma ve oturumu fırçalama bir diş ile iş yerinde duman sonları değiştirin . Bir bulmaca Pick up ve duman için bir yer bulmak için sert hava katlanmak zorunda değilsinizaslında tadını çıkarın.

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]