|  | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Aile Sağlığı | Genç Madde Bağımlılığı
Sağlığı ve Hastalıkları

Gençler ve Alkol Gerçekler

GençlerUlusal Alkol Bağımlılığı ve Alkolizm Enstitüsü göre , bir takım nedenlerden için alkol kullanmayın . Akran baskısı , ebeveynlerininetkisi , kendi içsel kişilik özellikleri ve kalıtım tüm içki konusunda Gençler kararlarda bir rol oynar . Liseden mezun olmadan önce Teen Alkol Kullanım Yaygınlığı

Drunk Driving ( SADD ) Karşı Öğrencilere göre, tüm lise öğrencilerinin yüzde 75'i alkol deneyin. Tüm sekizinci sınıf öğrencilerinin yaklaşık yüzde 41 alkol denedim .
Teen Alkol Bağımlılığı

Erkek ergenler SADD göre , kadınlara göre alkol kötüye olasılığı daha yüksektir . Alkol Gençler kendi teen yıl içmeyin olanlar daha yetişkin olarak alkolikler olma olasılığı daha yüksektir .
Aşırı İçme

Aşırı içme içme içerir kısa bir süre içinde dört veya daha fazla içki . Ulusal Alkol İstismarı ve Alkolizm Enstitüsüson iki hafta içinde aşırı içme yapan vardı onuncu sınıf öğrencilerinin yüzde 22 ve onikinci sınıf öğrencilerinin yüzde 29 bulundu bir çalışma raporları .
Sağlık Riskleri

Ulusal Alkol İstismarı ve Alkolizm Enstitüsü karaciğer hastalığı , uzun süreli hafızayı etkilerbeyinde değişikliklere ve düşünme becerileri , obezite ve anormal organ gelişimine dahil genç içme ile ilgili çok sayıda sağlık riskleri , raporlar. Yanı sıra , aşırı içme risk alkol zehirlenmesinden meşgul Teens .
Teen Drunk Driving

SADD 2005 yılında , araç kazalarında öldürülen tüm gençlerin yüzde 28 olduğunu bildirdi içiyordu . Erkekler daha sık kızlara göre alkolle ilgili araba kazalarında ölmektedir .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri sağlık
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]