| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Aile Sağlığı | Genç Madde Bağımlılığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Nasıl Adderall İstismarı önlemek için

size ADD veya DEHB için Adderall alıyor bir çocuğunuz varsa , çocuğunuzun kendi ilaç kötüye olmadığından emin olmak için nasıl merak ediyor olabilirsiniz . Çocuğunuzun Adderall kötüye olduğundan şüpheleniyorsanız , durana emin olmak için bir ebeveyn olarak sizin sorumluluğunuzdadır . Talimatları 1. Çocuğunuzun Adderall tüketimini kontrol


. Çocuğunuz okulda hap almak zorunda kalırsa , onlarofiste tutulur veuygun zamanda kendisine verilen emin olun .
2

zaman piyasaya ilaçlar hakkında çocuğunuzun doktorunuza danışın . Siz zaman serbest ve sadece günde bir kez alınması vardır Adderall alabilirsiniz . Bu durumda, okul öncesiilacı ve daha sonra gizli bir yere koy . Builaca çocuğunuzun erişimini sınırlayan ve kontrol tutar .
3

çocuğunuzun gerçektenilaç ihtiyacı emin olun . Çocuğunuz Adderall alıyor ve bunun gerekli olduğunu ikna değilseniz , başka bir doktordan ikinci bir görüş almak . Onun davranış ve dikkat süresi daha iyi bir perspektif elde etmek için çocuğunuzun öğretmenleri ile konuşun .
4

Çocuğunuzun çok fazla alıyor ya da satış olabilir düşünüyorsanız buAdderall uzak kilitli tutmak için ne gerekiyorsa yapın başkalarına Adderall . Sadeceanahtar veya kombinasyon için küçük bir lockbox satın .
5

çocuğunuzla konuşun . Kişisel ve yasal hem de uyuşturucu , satışsonuçlarını bilir emin olun . Bazen ADD /DEHB olan çocukların bir terapist ile konuştuk gereken sorunları var . Çocuğunuzun yaptığı düşünüyorsanız , o zaman bu olur emin olmak için sizin sorumluluğunuzdadır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]