| | Sağlığı ve Hastalıkları >  | Aile Sağlığı | Genç Madde Bağımlılığı |

Sağlığı ve Hastalıkları

Risk Altındaki Çocuklar için Programlar

risk altındaki çocuklar için programlar , benlik saygısı artırılması yaşam tarzı alternatifler sunan ve umut sunan önemlidir . Tek tek veya bir grup içinde - - çeşitli etkinliklere tanıtan çocuklar , eleştirel düşünme becerilerini bina tempers dengeleme ve kendine zarar için Nefsime azaltmanın bir yoludur . Anne-babalar, aileler ve risk altındaki çocuklar ve kardeşler de yardımcı programlarından yararlanabilir . Risk altındaki çocuklar için birçok başarılı programlar vahşi kampları , madde bağımlılığı önleme , şiddet engelini ve yabancılaşma ilaçlar bulunmaktadır . Wilderness Kampları
Wilderness kampları Şehir çocuklara doğayı keşfetmek için bir şans verin
.

vahşi kamp sağlıksız bir ortamda ayrılacak ve sorumlulukdeğerini öğrenmek için risk çocuğa bir olumlu bir yoldur. Böyle maçları kullanmadan bir yangın bina gibi - - şampiyon sabır , odak ve takım çalışması için tasarlanmış Wilderness kampları açık hava aktiviteleri sağlamak . " Sakinleri dengeli ve sağlıklı bir diyet yemek , " AtRiskYouthProgram.com ve " doğa ile komün ,yaban hayatı gözlemlemek ve zorlu fiziksel görevlerin üstesinden " fiziksel güç ve özgüven oluşturmak.
Madde devletler Suistimal Önleme çocuğunuzun uyuşturucu ise ,
hemen yardım isteyin
. beyinleri gelişim sürecinde olduğu için bu çocuklar söz konusu olduğunda

madde kötüye kullanımını tedavi acil bir sorundur . Risk altındaki çocuklar içinen iyi madde bağımlılığı programları konut tedavilerdir. Konut tedaviler , DrugRehabTreatment.com göre , teklif " davranış tahmin edilebilir ve tutarlı sonuçları , topluluk katılmak için bir fırsat yaşamak için bir şans . " Madde bağımlılığı programları öz - güven ve öz - bakım oluşturmak. Konut tedavi , özellikle , kendine zarar verici eğilimlerini önlemek için yardımcı olur " ve aile bağları için tamir edilecek . "
Şiddet Engeli
Öğrenme çatışma çözme becerileri gençler olur dengeli ve mutlu hissediyorum .

Şiddet önleme genellikle risk altındaki çocuklar için gerekli bir programdır . Şiddet verdirdiler nedeniyle ebeveyn istismar ya da her ikisinin kombinasyonu ile , olsun , CDC.gov şiddet önleme programları " , ev ziyaretleri " üzerindenöğrenme sunulabilir vaat ediyor " sosyal ve çatışma çözme becerileri ve danışmanlık . " Araştırmalar şiddet evleri inşa odaklanan aile danışmanlığı " çocuklar tarafından şiddet davranışı azaltmada önemli , uzun vadeli etkileri olabilir . " Olduğunu göstermektedir
Yabancılaşma ilaçlar
Gençlik faaliyetleri açtı
çocukların daha rahat hissediyorum riski yardımcı olabilir. o yapayalnız sanki

Depresyon , tehlikeli yabancılaşmış bir duygu çocuğa yol açabilir . Madde istismar veya şiddet muzdarip olmayan çocuklar için , yabancılaşmakür doğrudan ilişkili programları vardır . Yabancılaşma için ilaçları genellikle TheInnovationCenter.org göre , toplumsal değişim programları içerir " genç insanlar , grup süreçlerine katılma fikir birliği oluşturmak ve kendi toplumlarında daha fazla meşgul olmayı öğrenmek . " Bu programlar genellikle "yetişkinler ile işbirliği içinde gençler tarafından yürütülen " ve risk altındaki çocuklar yardımcı başarılı vardır .

sağlık Endüstrisi Ruh Sağlığı Kamu Sağlığı Güvenliği ameliyatlar İşlemleri
Telif hakkı © Sağlığı ve Hastalıkları https://turk.globalbizfin.com Tüm hakları saklıdır
Bize ulaşın: [email protected]